cocuk-orgu-modelleri-yeni-ornekler


ÇOCUK ÖRGÜ MODELLERİ

Bebek Örgüleri, El İşleri, Örgü Videoları, Örgüler, Tığ İşi, Yelek Örnekleri

Çocuklar İçin Örgü Modelleri-Ustaların elinden çıkan Bebek ve Çocuk Örgü Modellerine hayranlık duymamak ne mümkün.

Örgü işlerinde usta olan hanımların yaptığı harika Örgü Modelleri içinden seçtiğim bizlere Örgü modelleri ve Kullanılan İp çeşitleri hakkında fikirler verecek çok güzel Örgü Desenleri.

Örü Örnekleri arasında Bebek Battaniyesi Örnekleri,Tığ işi Bebek Yelekleri,Hırka Modelleri,Örgü Bebek ve Çocuk Kazak modelleri gibi hırka ve arklı örülen örnekleri görebilirsiniz.

cocuk-orgu-modelleri-yeni-ornekler
cocuk-orgu-modelleri-yeni-ornekler

Kız Çocukları için Dantel Kız Yelek modeli üzerindeki Çiçek örgü ve nakışları nasıl yapılır Yelek örme aşamaları için burada Dantel Yelek modeline bakabilirsiniz.

Anlatımlı ve Resimli Örgü Videolu baştan sona açıklamalı Yelek Örnekleri bulunan özel bölümde he Bayanlar Yelekler,Erkek Yelek modelleri ve Yapılışı gibi Bebek ve Çocuk Yelek açıklamalı modeller bulunuyor.

Örgü Dersleri ve Örgü Örme Videoları için burada Türkçe videolu ve yabancı anlatılan harika Örgü Desenleri ve Örgü modelleri nasıl yapılır? burada resimlerde gördüğünüz Örgü Örneklerinin yapılışları gösteriliyor.

Bebek Örgü Modelleri köşesinde he örnek anlatımları hem model anlatımları Baştan sona açıklamalı Örgüler bulunuyor.

Resimlere Tıkladığınızda Modeller daha büyük görünür

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir