İnternet ÇİZDİĞİNİZ ŞEYİ HARAKET ETTİREN SİTE

ÇİZDİĞİNİZ ŞEYİ HARAKET ETTİREN SİTE

183

Bugün Nette sörf yaparken bir siteyle karşılaştım çok ilginç bir site. sitenin amacı insanları şaşırtıp onlara eğlenceli bir kaç dakika geçirtmek.

siteye giriyorsunuz size iki seçenek sunuyor birinde çizme Ağaç Diğer kutuda Ejderha gibi dinozor gibi bir yaratık var.onlardan birini seçip tıklıyorsunuz.

Draw a Stickman Diye Bir Yazı yanında da içine bir şeyler çizebileceğimiz kutucuk var.O kutuya diyelim ki bir çöp adam çizdiniz fareniz ile Alttaki Done yazısına tıklayınca çizdiğiniz neyse canlanıyor:)

Ağacın yanına gidiyor ve size İngilizce beni ağaca çıkar gibi şeyler diyor. siz ona merdiven çiziyorsunuz oda tırmanıyor :) gerisini söylemeyim kendiniz bakın he unutmadan onun için bir şeyler çizdiğiniz zaman alttaki Done yazısına tıklamalısınız.

birde benim siteme gelip bir yorum yazarsınız artık :) arkadaşlarınızla bu ilginç siteyi paylaşmak istiyorsanız bakın sitemin altında face de paylaş butonu var ona tıklayın face de paylaşın.

drawastickman.com siteye Ulaşabilirsiniz.

 

bu ejderhamız orda tanışırsınız artık:)

2 YORUMLAR

  1. heyyyy bu site süpermiş:)arkadaşlarımada facebookta göstercem. hem ödevler içinde çok iyi kaynak bir site. öğretmenim bayılacak bu siteye birde küçük kız kardeşim:):)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz