Örgü Modelleri Bebek Örgüleri ÇİFT YAPRAKLI YAKADAN BAŞLAMALI BEBEK YELEĞİ

ÇİFT YAPRAKLI YAKADAN BAŞLAMALI BEBEK YELEĞİ

8094
cift-yaprakli-yakadan-baslanan-yelek
cift-yaprakli-yakadan-baslanan-yelek

Kadın Yeleklerin de ,Şallar ve Omuz Etollerin de  bir de Bebek Battaniyelerin de çok sevdiğim Çift Yapraklı Örgü Yakadan başlanan Bebek Yeleği Model Tarifi.

Şişle Başlanan Tunus Bebek Yelek yapımı da Bugünün Cici Bebek Örgü Modellerin den.Kurtçuk Tunus Modeli ile yapılan Tam açıklamalı Yelek.

Tığa deva edelim ve Tığla Yakası Lastik Panço modeli olan Bebekler ve Çocuklar için Panço nasıl yapılır? anlatımı burada.

İki Yapraklı Bebek Yelek modelinin Tığla neredeyse aynı modelin yapıldığını biliyor musunuz? Parçalı Bayan Yelek Yapılışına bakarsanız Modeli görürsünüz.

orgu-cift-yaprakli-bebek-battaniyesi-sis-isi
orgu-cift-yaprakli-bebek-battaniyesi-sis-isi

Bebek Battaniyesi Modelleri olan sayfam da bu örnekten yapılan Battaniye modelini Bulabilirsem sonra bu sayfaya ekleyeceğim siz de görün. Yazıya ara verdim aradım buldum Çift Yapraklı Bebek Battaniyesi görselini de sayfaya ekledim görün diye.

Ancak şöyle bir şey var Suzan hanım ilk önce Örneğin anlatımını yapmış.Yakadan yapılan Yeleğin yapım aşamalarını göstermemiş.Ama Çok yakında Tam anlatımlı Yelek yapılışını da yayınlayacak ve ben de onu burada yayınlayacağım.

yakadan-baslamali-cift-yaprakli-bebek-yelegi
yakadan-baslamali-cift-yaprakli-bebek-yelegi

Örgü örmeyi bilenler için ben yine de Yelek hakkında edindiğim bilgileri paylaşacağım. Yelek Alize Happy Baby 1,5 yumak ip kullanarak yapılmış

3,5 numara misinalı Şiş ile 112 ilmek atılarak yakadan başlanmış. Yelek 1,5-2 Yaş Bebeklere göre uygulanmış. Çok kısa Sürede Tam açıklamalı Videosu sayfa da olacak. Örneği Beğenenler öğrenip Battaniye örmeye başlayabilirler.O zamana kadar Yelek çoktan yapılmış olur.


Roba Yapımı

devam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz