Örgü Modelleri Bebek Örgüleri CİCİ YELEK:EN KOLAY HAROŞA SARI BEBEK YELEĞİ YAPMAK

CİCİ YELEK:EN KOLAY HAROŞA SARI BEBEK YELEĞİ YAPMAK

7064
cici-yelek-sari-orgu-harosa-bebekyelegi
cici-yelek-sari-orgu-harosa-bebekyelegi

Sarı Haroşa örgü bebek yeleği Cici yelek modeli olarak paylaşılmış, Kolay haroşa bebek yeleği modeli olarak sunulmuş, videolu tarifliYelek modeli.

Kartopu baby 100 gramı 250 metre olan bakteri oluşumunu engelleyen bir ip türü ile ip kalınlığına uygun olarak 3,5 numara şişle örülmüş. Model 1 yaş örgü bebek yeleği grubuna uygun olarak çalışılmış.

kolay-orgu-bebek-yelek-modeli-02
kolay-orgu-bebek-yelek-modeli

Aynı modelden 0-3 aylık doğan örgü bebek yelek modeli olarak da gri renk erkek bebek yeleği olarak yapılmış. Tam Bir Yumak ile yelek yapmak isteyenler için küçük bir yelek modeli.

Sarı bebek yeleği 3 parça halinde örülmüş, ilk olarak arka parça tamamen Haroşa örgü ile çalışılmış. Örgüye Yeni başlayanlarda rahatlıkla bu modeli önerebilirler.

kolay-harosa-model-cici-bebek-yelek-43
kolay-harosa-model-cici-bebek-yelek

Ön parçalarda kol kesimine kadar Haroşa örgü ile çalışılıp, kol kesiminin bitiminde yaka kesimine başlanarak ön parçalar 4 adet ilik açılarak çalışılmış.

Haroşa örgü modeli ilmek sayılarını hesaplayacağınız katları olan bir model değil, aynı modeli Siz kendi yapmak istediğiniz modellerinde daha fazla ilmek atarak uygulayabilirsiniz.

Örgü Bebek ve Çocuk Yelek Modelleri İlmek Sayı ve Ölçüleri

ölçüleri Bitmiş olarak beden genişliği 27 cm, tam beden uzunluk 32 santim.

parcali-yelek-ornek-harosa-sari
parcali-yelek-ornek-harosa-sari

Video sonunda diğer yaş grupları içinde hazırlayacağınız yelek parçalarını kaç ilmek? kaç santim? yapacağız detaylı bilgileri görebilirsiniz.

harosa-mayis-bebek-yelek-modelleri
harosa-mayis-bebek-yelek-modelleri

1 Yaş Bebek yelek modelinde Arka 60 ilmek önler 34 ilmek ile başlanıyor. 0-3 ay bebek yelek modelinde arka 52 ilmek, Önler 30 ilmek ile başlanmış. 6 aylık örgü bebek yelek modelinde arka 56 ilmek, Önler 32 ilmek ile çalışılmış. 1,5 ve 2 yaş örgü bebek yelek modelinde Arka 64 ilmek, Önler 36 ilmek yapılmış.

harosadan-sari-cici-yelek-video
harosadan-sari-cici-yelek-video

Aynı modeli 3-4 yaş haraşo örgü model bebek yelek modeli, çocuk yelek modeli yapmak isteyenler için de arka 68 ilmek, ön 38 ilmek ile yapılmış artık ölçülerini de videonun sonunda göreceksiniz.

Video kaynak:Alaza Örgü

Haroşa Örgüden Sarı Yelek Video

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz