El İşleri Bebek Örgüleri CİCİ BURGULAR ÖRGÜSÜ:KOLAY ÖRNEK YAPILIŞI

CİCİ BURGULAR ÖRGÜSÜ:KOLAY ÖRNEK YAPILIŞI

652
Orgu-cici-burgular-modeli
Orgu-cici-burgular-modeli

Büyük en beğenilen örgü modelleri arasında çok sevdiği Cici burgular örgü modelini bizde kanalımızda ve sitemizde anlatımlı olarak sizlere sunduk.

Yeşil, beyaz ve Gri renkleri ile ayrı ayrı motifin nasıl durduğunu görebilir, çocuk örgü modellerinden kadın örgülerine kadar tüm modellerde kullanabilirsiniz.

cici-burgulu-sis-ornek-anlatimi
cici-burgulu-sis-ornek-anlatimi

Zikzak şeklinde çapraz gelen bulgular arasında ayrıca 3 er ilmek bırakılarak çok farklı değişik güzel kullanışlı bir örgü model, çok amaçlı bir örnek.

Düz ilmekleri ve çapra ilmeklerin yer değiştirdiği model tek yönlü örgü olarak çalışılıp, bu modeli aynı zamanda erkek örgülerinde de uygulayabilirsiniz.

Model gösterildiği şekilde her iki kenarı da düzgün durması için 6 ilmek katları şeklinde hesaplanıp kenar içinde 2 ilmek atılıyor. Siz isterseniz ek ilmeklerde ekleyebilirsiniz.

ilginc-burgulu-favori-model-ornek-yapimi
ilginc-burgulu-favori-model-ornek-yapimi

Örgü Cici burgular modeli arasındaki bırakılan 3 düz ilmek sayısını arttırabilir ya da farklı bir ara örnek ile değiştirebilirsiniz.

Sizlerde örgülerde ufak değişiklikleri de ortaya farklı örgü desenleri çıkarabilirsiniz.

Anlatımlı bebek yelek modeli için sizlere video ve sesli açıklamalı iki iki buçuk üç buçuk yaş kız çocuk yelek modelinde öneriyorum.

burgu-desenleri-orgu-orneklerinde-anlatimli
burgu-desenleri-orgu-orneklerinde-anlatimli

Önümüz kış evde giyebileceğiniz şık çeyizlik, hediyelik Pembe fiyonklu işlemeli Patik modeli nasıl yapılır? iki şiş model üstünde de buradan ulaşıp bakabilirsiniz.

Herkesin Favori Örneği Cici Burgulu Örnek Yapımı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz