ÇİÇEKLİ ÖRNEKLİ ZARİF ÖRGÜ TIĞ ÇANTA YAPIMI

el-orgusu-cicekli-canta-yapimi
el-orgusu-cicekli-canta-yapimi

Günlük kullanmak için değişik Çeşit,Çeşit Öre Bayan Çantaları isteyenlere sık,sık Tığ işi Örgü ipleri ve Kağıt iplerden örülen Çantalara Bugün Çiçekli Örnekli Zarif Bayan Omuz Çantası Modeli ile devam ediyoruz.

Sivri Trabzanlar Örneği de az önceki videoda bu sayfam da videolu tarifini yayınladığım başka bir Tığ modeli. Çiçek Örgü modelli Çanta Tarifini izledikten sonra sizler istediğiniz zincir sayısı ile başlayıp istediğiniz büyüklükte Çantalar örebilirsiniz.

orgu-cicek-ornekli-omuz-cantasi-tarifi
orgu-cicek-ornekli-omuz-cantasi-tarifi

Nadire hanımdan daha önce yine Tığ örgü tekniği ile yapılan Heybe Çanta Modeli nasıl yapılır? sayfamız da izleyip öğrenmiştik.

“Kağıt ip nerede satılır?” diye soran hanımlara dediğim gibi Tüm Tuhafiye ve yüncüler de Kağıt ip ya da Jüt keten ipler diyerek çeşitli hobi ve çanta ipleri bulabilirsiniz.

35 zincir çekilerek başlanan El Örgü Çanta modeli ilk sıra Çanta tabanı 2 sıra artırmalar ile başlar.Önce köşelere 3, sonrada bunlara çift batılarak 6 sık iğneye çıkarıldıktan sonra hiçbir arttırma eksiltme yapılmadan istenilen ölçüde örülebilir.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*