ÇİÇEK PULLU ÇEYİZLİK TÜLBENT OYASI TÜRKÇE VİDEOLU

metal-pullu-kolay-yeni-tulbent-oyasi
metal-pullu-kolay-yeni-tulbent-oyasi

Metal Çiçek Pullu Kolay Tığ Oyası Türkçe Videolu Videosu ile yapılışı. Çiçekli Pul Yazma,Yemeni Pullar yerine Minik Boncuklu,İncili Oyalar da bu örnekle yapılır.

Bu örneği Tülbent yaları dışında Kenar Oyası Modeli olarak çeşitli Oyalı El işlerinde kullanabilirsiniz. Ay Yıldızlı Oya Pulları ile yapılan Oya Örneği çok güzel oluyor bilginize.

cicek-pulu-kolay-yazma-modeli-yapimi
cicek-pulu-kolay-yazma-modeli-yapimi

Geçen gün sizin için Netten derlediğim Boncuklu ve İnci Boncuklu Oya Modellerin den örnekler ile birlikte Kum Boncuklu Oya Anlatımı için burada ki örneği de inceleyebilirsiniz.

Kolay Pullu Oya Örnekleri için menüye ya da saya atına yeni Oya Modellerine bakabilir isterseniz beğendiğiniz Oya Videolarını Facebook sayfalarınız da paylaşabilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*