Örgü Modelleri Bebek Örgüleri BÜZ MODELİNDE YILDIZLI BURGULU ÖRNEK

BÜZ MODELİNDE YILDIZLI BURGULU ÖRNEK

1389
Yildizli-buz-orgu-yapimi
Yildizli-buz-orgu-yapimi

Büz örgü modelinde Yıldızlı model geçişi. Burgulu yıldızlı örnek tekniği ile Ajurlu örgü çalışması. Model ile bayan Bluz yapmaya başlayanlar bile oldu.

Ajurlu yazlık model örgüler sayfamızda yer veriyoruz. Özellikle bahar aylarında örgü Bahar sezonu modellerinde ajurlu örnekler çok kullanılıyor.

buz-orgunun-yeni-modeli
buz-orgunun-yeni-modeli

Örgü Modelleri Büz örneğinin Örgü tekniğinin yıldızlı birleştirilmesi ile güzel bir ajurlu model çalışmasına bugün işleyeceğiz.

Bir iki diş örgü üstüne hemen modeli çalışabileceğiniz gibi, isterseniz altına örgü başlangıç modeli olarak da örnek koyabilirsiniz.

sari-buzme-model-yildizli-ornek
sari-buzme-model-yildizli-ornek

Örgü çalışmaları farklı renklerde sayfamızda görebilirsiniz. Anlatımda ise mavi ve sarı renk ile yapılmış. Örgü desenin duruşunu farklı renklerde görmekteyiz.

Modeldeki ilmek sayıları 8 ilmek ve katları ile örnek olarak tek tek yerleştiriliyor. Kenar örgüleri için her zamanki gibi 2 tane ilmek daha ekleyip çalışılıyor.

eskş-orgu-ajurlu-yeni-versiyon
eskş-orgu-ajurlu-yeni-versiyon

Yazlık kız ve erkek çocuk yelek modellerinde, hırkalarında, bluz ve kazak gibi çalışmalar da bu modeli tam baharlık ajurlu yazlık model.

Model Örgü Yapımı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz