El İşleri BURNU BURGULU PATİK YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU

BURNU BURGULU PATİK YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU

1152
orgu-burundan-burgulu-patik-yapilisi
orgu-burundan-burgulu-patik-yapilisi

Şiş ile zarf Burundan Burgulu Farklı şekilde yapılan Şiş işi Bayan Patik Modeli Türkçe videolu açıklamalı yapılışı ile kendinize Kışlık Patik Modeli için Şık Bayan Patiğini isteyenler Çeyizlik Patik Modeli olarak ta yapabilir.

burundan-burgulu-bayan-patik
burundan-burgulu-bayan-patik

Örgü Burgulu Çetik modeli 18 ilmek ile 4 sıra haraşo yapılarak yukarı uç bölümünde başlanıyor.Burgu modeli yerine farklı bir örnek ile de yapılır.

Emel hanım Patik modelini burgu beyaz diğer bölümü renkli olacak şekilde 2 renkli olarak örmüş. Patiğin Burnu olan zor bölüm yapılarak daha sonrası anlatımlı Patik olarak yayınlanmış.

Tığ örneği Şipşak Bere Boyunluk Yapımı az önce Kış İçin Erkeklere Bereli Boyunluklu Takım Tığla nasıl örülür? öğretmekte.

Tığ işi Halkalı Örnek Yazlık Yelek,Gelin Yelekleri,Tığ işi Anne Şalları,Gelin Şalı ve çeşitli amaçlar için kullanılan Zarif Tığ İşi Modeli.

Tığla Fıstık Motifli Patik Modeli üzerinde Yuvarlak Fıstık örnekli  şeklinde yapılan baştan sona anlatılan Kolay Patikler Tığ Örgü Patikler için buradan Türkçe videolu olarak izleyerek öğrenebilirsiniz.

burnu-burgulu-model-patik
burnu-burgulu-model-patik

Burnu Burgulu Patik,Burundan Burgulu Patik,Önünden Burgulu Patik,Şişle Kadın Patik,Çeyizlik Şiş Patik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz