Örgü Modelleri BURGULU TURUNCU YUVARLAK LİF MODELİ YAPILIŞI

BURGULU TURUNCU YUVARLAK LİF MODELİ YAPILIŞI

6524
orgu-burgulu-turuncu-lif-modeli
orgu-burgulu-turuncu-lif-modeli

Çok değişik İlk defa göreceğiniz Yuvarlak Fıstıklı Burgulu Lif Modeli-Türkçe Videolu Açıklamalı Turuncu Burgulu Lif Modeli yapımı.

Kartopu Kristal Tığ da 2 numara Lif Tığı.Kolay çok kolay ve çok güzel hiç Olmayan Lif Modelini Mavi hanım kendisi tasarlamış.

Modeli geliştirmek isteyen hanımlar.Mavi hanımın da dediği gibi bu Burgulu Lif Örneğini 2-3 renkli yapmak için dolana,dolana ip değiştirerek ve ipleri örgünün içine hapis ederek Renkli Burgulu Lif Modelleri yapabilirsiniz.

burgulu-yuvarlak-turuncu-lif-modelleri
burgulu-yuvarlak-turuncu-lif-modelleri

Örgü Hamam Bezi Lif Modelini Örgü Aplikeler,Örgü Çiçekler,Boncuklar gibi şeyler ile süsleyebilir Süslü Lif Modelleri yapabilirsiniz.

Lif çevresine kenar örneği bile yapmaya gerek yok ama isteyenler istediği Kenar örneğini yapabilirler. Sayfa altındaki Yuvarlak Lif Modellerine bakabilir ve onların çevresi için yapılan Kenar Örgülerine bakabilirsiniz.

burgulu-turuncu-lif-modeli
burgulu-turuncu-lif-modeli

Eğer düz Kare Lifler,Uzun Lif Modelleri ya da Dikdörtgen Lif Modelleri,hatta Bebek Battaniyeleri içinde örnek arayan hanımlara burada ki Zincir Çekmeli Başaklı Tığ İşi Modelini de inceleyebilirsiniz.

Burgulu Turuncu Lif Video

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz