BURGULU DEV BAKLAVALAR ÖRGÜ MODELİ TARİFİ

burgulu-dav-baklavalar-modeli-orgu
burgulu-dav-baklavalar-modeli-orgu

Baklavalı Erkek Örgüleri diye arama yaptığınızda Nette Bu Burgulu Dev Baklavalar Örgü Modeli ve Benzeri Örgüler ile yapılan Erkek Örgü Modellerini görebilir Videolu örnek öğretisi ile modeli siz de yapabilirsiniz.

Özellikle Yetişken Erkelere Örgü Modelleri örmek istiyorsanız Burgulu Dev Baklavalar Motifi Ada Örgüleri Büyük Erkek Hırkaları,Yetişkin Erkek Süveterleri ve Erkek Çocuk Örgülerine çok yakışıyor.

orgu-burgulu-dev-baklavalar-modeli-yapimi
orgu-burgulu-dev-baklavalar-modeli-yapimi

Geçen aylarda yayınladığım Örgü V Yaka Adam Süveteri Yapılışına bakabilir orada ki modelde de büyük örnekli örgü örneğinin ne adar yakıştığını ve Yetişkin Erkek Süveter nasıl örülür? görebilirsiniz.

Örgü Dev Baklavalı Model 12 ve katlarından oluşuyor.Erkek Kazakları,Yelekler,Süveter ya da Hırka öreceğiniz zaman bu katları hesaplayarak ilmek atmak gerekiyor.
Burgulu Dev Baklavalar Örgü Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*