BOYUN SİMİ İLE HARİKA NOEL YILBAŞI AĞACI YAPILIŞI VİDEO
boyun-simi-ile-yilbasi-icin-noel-agaci

BOYUN SİMİ İLE HARİKA NOEL YILBAŞI AĞACI YAPILIŞI VİDEO


Yılbaşı için Şömine üstüne,Pencere önüne,Satmak için,Hediye olarak,Sınıflara,masanızın üzerine,Ofise Boyun simi ile yapılan Minyatür harika bir Noel Ağacı (DIY Christmas Tree)Yapmak isterseniz Resimli ve Videolu anlatımı.

Bu arada en baştaki satırda yazdığım Şömine üstüne kelimesine benimde güleceğim geldi :) sanki 90% evinde Şöminesi olan bir halkız da onu örnek gösteriyorum :)

Ama hani Şömine üstünde ya da önünde çok güzel olur:)  Evet sevgili Arkadaşlar Rus bir bayan Arkadaş resimli ve videolu olarak El yapımı Boyun süsleri,noel toplar ve karton ile Nasıl çok güzel bir Yılbaşı Ağacı yapılır detaylı olarak göstermiş.

Fakat bayan Anna Shulga Noel ağacını Noel topları ile süslemeyi tercih etmiş. Fakat ben üzerinde led ışıklar,minik noel ağacı lambaları olursa harika olur kanısındayım.

Artık siz kendiniz nasıl isterseniz Yılbaşı Ağacınızı öyle süsleyebilirsiniz.

Fakat burada kullanılan Boyun simi kaliteli ve güzel ucuza satılan boyuna asılan basit simli boyun simleri ile bu kadar şık olmayabilir ya da bir kaç tane kullanmanız gerekebilir.

Bizim dinimizde Noel Ağacı veya Noeli kutlamak yok elbette fakat evlerde ışıltılı Noel ağaçlarını gören çocuklar çok özenip istiyorlar hem onların gönlünü almak,hem mutlu olmaları için neden olmasın?

Tabi burada niyet çok önemli. El yapımı kendin yap Noel Ağacı,Yılbaşı Ağacı ya da Yeni yıl Ağacı nasıl isterseniz adlandırın göründüğü gibi oldukça şirin o kadar çok zor değil de.

Hatta videoda By Anna Shulga detaylı bir şekilde nasıl yapılır? Teşekkürler kendisine göstermiş.

boyun-simi-ile-yilbasi-icin-noel-agaci
boyun-simi-ile-yilbasi-icin-noel-agaci

boyun-simi-ile-yilbasi-icin-noel-agaci-1
Kota sorunu olup video izlemekte sıkıntı yaşayan arkadaşlar için Resimli açıklamalı olarak ta sunmak istedim. Şimdi burada bayan Anna toprağı saksının içine koyduktan sonra yuvarlak kartonlar ile saksının içindeki toprağı kamufle edecek
boyun-simi-ile-yilbasi-icin-noel-agaci-2
Koni şeklinde kesilen büyük kartonu uzun sopanın çubuğun üstüne geçirip yapıştırıyor.
boyun-simi-ile-yilbasi-icin-noel-agaci-3
Noel toplarını önceden yaptırmış çünkü noel boyun siminin üzerine taktığı zaman sarkma ve ağaçta bozulma yapacağını düşünmüştür.Nede olsa boyun simi bantların görünmesini önleyecek yani süsleriniz ağırsa ve önceden yapıştırmanız gerekiyorsa aynı yöntemi kullanabilirsiniz.
boyun-simi-ile-yilbasi-icin-noel-agaci-4
hoş görünüyor
boyun-simi-ile-yilbasi-icin-noel-agaci-5
Şimdi tabi Noel ağacı kadar Ağacın altınında güzel görünmesi önemli. Anna burada iyice tiftilmiş pamuk kullanmış ve saksının altındaki kartonu ve kötü görüntüyü kamufle etmiş.Bu arada saksınız yoksa eğer Konserve teneke kutu kullanın ve teneke kutunun çevresine kumaş,renkli,desenli kağıtlar yapıştırabilirsiniz. Kullanacağınız Saksı için farklı şeyler de tercih edebilirsiniz.

boyun-simi-ile-yilbasi-icin-noel-agaci
boyun-simi-ile-yilbasi-icin-noel-agaci

Evde Nasıl Noel Yılbaşı için Ağaç yapılır video izle

Noel Ağacı Kendi Elleriyle-Christmas Tree with his own hands-Weihnachtsbaum mit seinen eigenen Händen-Arbre de Noël avec ses propres mains-Juletre med sine egne hender-Árvore de Natal com as suas próprias mãos-Juletræ med sine egne hænder-Kerstboom met zijn eigen handen-Crann Nollag lena lámha féin-Árbol de navidad con sus propias manos-Julgran med sina egna händer-Albero di Natale con le proprie mani-Pohon Natal dengan tangannya sendiri

This Post Has 2 Comments

  1. Gülse

    Ben kayıt olmak istiyorum ahşap boyama yapıyorum satış yapmayı düşünüyorum..

Bir cevap yazın