BİTMİŞ KOLİ BANTINDAN SÜS TAKI KUTUSU NASIL YAPILIR


Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Amigurumi El İşleri
Atatürk
Benim Kalemimden
Bilgisayar
El İşi Oyuncak Yapımı
Eva Kağıt
Evde Neler yapılır ve Satılır
Facebook
Günlük
Hayvanlar Alemi
İnternet
Ödev Kapakları
Panç Nakışı Tarifleri
Recipe
Satmak istedikleriniz.
Teknoloji
Webmaster
Yaşam
Zararsız Çocuk Oyunları

Takılarınızı ve değerli mücevherlerinizi koyacağınız  şöyle sevimli bir Karton Rulodan yada Bitmiş Koli Bantından süs kutu yapmak isterseniz bakın resimdeki gibi çok güzel makyaj kutusu yapabilirsiniz.

Bu arada komik bir tezatta bulundum bu pahalılıkta değerli mücevherlere sahip olanlar neden böyle bir süs takı kutusu yapmak için uğraşsın ki gider hazır olanı alır:)  Tabiki bu tarz değerlendirme etkinliklerini maddi durumu iyi olan tabiri caizse zengin olanlar yapamaz diye birşey yok boş vakitlerini değerlendirmek için bir çok sosyal faliyete katılabilecekleri için açıkçası orta direk vatandaşın dışında zengin olup böyle güzel hobilerle uğraşan çok az insan vardır diye düşünüyorum.

Gelelim asıl konumuza burdaki süs kutusunun yapımındaki temel malzemelerden ikisi olan karton rulo ve kurdele. Karton ruloyu nasıl temin ederiz diye soruyorsanız tuvalet kağıdı rulosu iş görmez sanırım çünkü ince olduğundan kutu sağlam olmaz. O zaman bitmiş boş koli bandı yada Pvc su borusuda kullanabiliriz. Fakat Pvc borunun içini boyarken nasıl sonuç alırız boyayı emmeyeceği için sanırım yağlı yada plastik boya kullanmanız gerekebilir.

Kurdele nakışında başarılı olanlar süs takı kutusunu çok güzel süsleyebilirler diye düşünüyorum ama ben bu kurdele işinden hiç anlamam diyorsanız farklı şeylerle süsleyebilirsiniz.

karton-rulodan-kurdele-nakisli-sus-kutu

karton-rulodan-kurdele-nakisli-sus-kutu

One thought on “BİTMİŞ KOLİ BANTINDAN SÜS TAKI KUTUSU NASIL YAPILIR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir