Örgü Modelleri Bebek Örgüleri BİTİŞİK KABARIK CİMCİME İLMEKLER ÖRNEĞİ

BİTİŞİK KABARIK CİMCİME İLMEKLER ÖRNEĞİ

4060
Nazarca-bitisik-cimcime-ilmekler-orgu-videolu
Nazarca-bitisik-cimcime-ilmekler-orgu-videolu

Her örgüde kullanmak isteyeceğiniz, tarifini izlemeye doyamayacağınız, modelleriniz de kullanmaya kıyamayacağınız Bitişik kabarık Cimcime ilmekler örgü modelinin yapılışını sunduk.

Küçük kabarık minik ilmekli örgüler bebek örgülerinin vazgeçilmezi. Ama biz bu örgüyü sadece bebekler için değil evdeki Herkes için örülebilecek, her türlü model için uygulamanızı öneriyoruz.

bitisik-cimcime-ilmekli-sis-modeli
bitisik-cimcime-ilmekli-sis-modeli

Çok şirin Bitişik Cimcime İlmekler kabarık şiş örgü modelinin yapılış aşamalarını izlediğinizde ne kadar? kolay olduğunu siz bile şaşıracaksınız.

İsterseniz bu modelle çok güzel Desenli bebek yelekleri hazırlayabilir ya da Kabarık dalgalı örgü modeli ile Bir önceki modelimize de bakabilirsiniz.

sis-modelli-cimcime-ilmekler-sis-ornegi
sis-modelli-cimcime-ilmekler-sis-ornegi

Hem eflatun rengi hem de açık yeşil ile yapılan oldukça sevimli bir örneği hangi modelde kullanmak isterseniz kullanabilirsiniz, çok kullanışlı bir örnek.

Bitişik Cimcime İlmekler Örneği Hem ön tarafı hem arka tarafı ayrı güzellikte olan 2 Yönlü örgü olarak bile kullanabilirsiniz.

nazarca-cimcime-ilmekler-yeni-bitisik-desenler
nazarca-cimcime-ilmekler-yeni-bitisik-desenler

Yeşil renkli Örneğin önceden yapılmış modeli 4,5 numara şiş ve kalın örgü ipi ile hazırlanmış.Kalın iplerle daha şık.

3 ilmek ve katlarından oluşmakta olan bu modeli öreceğiniz model büyüklüğe gelene kadar ilmekleri atıp 1 ilmek daha atıp modeli kurabilirsiniz.

kabarik-bitisik-cimcime-orgu-yapilisi
kabarik-bitisik-cimcime-orgu-yapilisi

Bitişik Cimcime İlmekli Modeli gibi Örgü bebek takımları hazırlamak için kolay örnekler isteyen hanımlar var, Onlara da bu örneği patik, hırka, yelek, bere takımlarında kullanmalarını öneriyorum.

Yazar:Nazarca-Videolu Model Anlatımı Nazarca Örgü Modelleri Kanalına Ait

Bitişik Cimcime İlmekler Şiş Örgü Yapılışı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz