Menü Kapat

yuvarlak-mavi-beyaz-eski-banyo-lifi

BİLİNEN AMA SEVİLEN BANYO LİFİNİN YAPILIŞINI GÖRMEK İSTERMİSİNİZEski ama hepimizin beğendiği Yuvarlak Kılçıklı Lif Modelinin yapılışını bilmeyenler var ise güzel Lif Anlatımını izleyerek bu modeli öğrenebilirler.

2 Renkli Banyo bezinin yapılışını muhtemelen önceden farklı bir hanımın anlatımı ile yayınlamış olabilirim. Ama Emine hanım çok temiz bir anlatımla gösterdiği için Farklı elden olsun diye yayınlamak istedim.

Karşılıklı Kalpler Lifi için de Bugün çok güzel övgüler aldık.Bu Lifi de görebilmek için Lif adı yazan yazıya tıklayıp bakabilirsiniz.

yuvarlak-eski-klasik-lif-tarifleri
yuvarlak-eski-klasik-lif-tarifleri

Sevgili Hanımlar benim siteme Lif Modelleri bölümüne baktığınızda neredeyse bütün Örgü Hamam Bezi Tariflerini açıklamalı olarak görebilirsiniz.

Tabi sadece Model bakınanları da unutmuyor Yuvarlak,Uzun, Kare,El sokmalı veya değişik Lif modeli örneklerini de sunuyorum.

Klasik bilindik Liflerden olan Yuvarlak Kılçık Lif Modelini farklı elden de izleyebilir kendiniz de model üzerinde ufak değişiklikler yapabilirsiniz.

Mavi Beyaz Lif modelini daha büyük örmek isteyenler Lif başlama noktasındaki Beyaz Fıstıkları yaptıktan sonra Mavi iple yapılan 6 sıra Başak örneğini daha fazla ördükten sonra Lifin Çevresine geçebilirler.

Siz bu 6 sırayı 8-10 sıra yaptıktan sonra 3 Fıstıklı bölüme geçtiğiniz de daha büyük olacaktır.

1 Comment

  1. Geri bildirim: LİF ÖRGÜLERİNDE YUMUŞAK FIRFIRLI PONPONLU MODEL | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir