BENEKLİ TIĞ İŞİ MAVİ BAYAN PATİK YAPILIŞI

benekli-mavi-bayan-patik
benekli-mavi-bayan-patik

Yapılışı en başından Sonuna kadar Açıklamalı ve Videolu gösterilen Tığ işi Benekli Mavi Bayan Patik Modeli kolay örneği ve değişik modeli ile Modern ve Şık Bayan Patik Modeli.

Keçe tabanlı Kadın Patiğin aynı zamanda Örgü Tabanlı Bayan Patik olarak anlatımı ayrı olarak yapılıyor. Patik ipi ve 3 numara Tığ kullanılıyor.

tigla-benekli-mavi-kadin-patik-yapimi
tigla-benekli-mavi-kadin-patik-yapimi

Örgü tabada Patik için Keçe tabanda kaç ilmek yapılıyorsa aynı örgü tabada da ilmek çıkartarak yapabilirsiniz. Patik yapılışına ilk başlarken kalın tığla devamında 3 numara tığla yapabilirsiniz.

115 tane zincir çekilerek başlanıyor ve iki ucu halka şeklinde yapılıyor.2. sırada tığın üzerine ip alıp 2 li trabzan ile diğer başa kadar örülür.

Şişle Yeni Kadın Patikleri için sayfama giren hanımlara da önereceğim iki Şişle Yelpaze Bayan Patik modeli eminim çok hoşunuza gidecektir.

Benekli Mavi Bayan Patik Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ŞİŞLE BAĞCIKLI İĞNE İŞLEMELİ KADIN PATİK ANLATIMI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*