Menü Kapat

BEBEKLERİNİZ İÇİN MİS KOKULU ORGANİK EL YAPIMI SATILIK SABUNLARTamamen Organik olan Bebeğinin cildinin yumuşaklığına ve sağlığına zarar vermeyecek bileşenlerden oluşan Doğal sabunumuz renklendirici ve esans içermektedir.

Gliserinlidir ve Tamamen doğal malzeme olup cilde zarar vermez.Güvenle kullanılabilir.Kullanmaya kıyabilirseniz tabii. Özel günlerde sevdiklerinize Armağan edebilirsiniz.

Mevlütlerde,Düğünlerde dağıtılan Klasik şekerlerden sıkıldıysanız,farklı hediyeler ile misafirlerinizi şaşırtmak istiyorsanız biz buradayız.

Bebeğinizi hastanede ilk görmeye gelen misafirlerinize hatıra olarak verebilirsiniz. Bebek mevlüdü,Gelin mevlüdü,Diş buğdayı, Söz,Nişan,Kına Gecesi,Sünnet,Doğum hediyesi,Doğum günü,Anneler günü hediyesi,Sevgililer günü hediyesi,özel günlerinizde kendinize ve sevdiklerinize vereceğiniz mis kokulu hediyelikler.

Banyolarda hoş koku ve dekor için kullanılabilir. Salon ve odalarınıza oda kokusunu aratmayacak mis gibi koku yayan,capcanlı çiçeklerden buketler hazırlamaktayız.

Gliserinli içeriği ile ellerinizi yumuşacık yapar. Renklendirici ve esans içermektedir.tamamen doğal malzeme olup cildinize zarar vermez.Kullanıma uygundur.

Kullanmaya kıyabilirseniz tabii… İstediğiniz renk ve model çalışmaktayız. İster kese,ister kutu,ister tül,isterseniz çiçek buketleri kurdele ve fiyonklarla istediğinize göre süslenir.

Her bütçeye uygun çalışmaktayız. Facebook sayfamdan diğer modellerimi görebilirsiniz.

Almak isterseniz Facebook adresimden bana ulaşabilirsiniz. Hobievim yazdığınızda bana ulaşabilirsiniz.

özel günleriniz için kokulu sabun,istediğiniz renk ve model çalışılır,iletişim için hobievimhacer@gmail.com adresinden bilgi alabilirsiniz.diğer modellerimiz için

https://www.facebook.com/pages/Hobi-Evim/358119180992755?ref=hl  adresinden takip edebilirsiniz.

1920007_377130515758288_1335771247_n IMG_4222 IMG_4223 IMG_4224 IMG_4517 IMG_4674 IMG_4518

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir