Örgü Modelleri Bebek Örgüleri BEBEK PATİK ÇALIŞMASI: ŞİŞ İŞİ 2 RENK VE KOLAY MODELLİ

BEBEK PATİK ÇALIŞMASI: ŞİŞ İŞİ 2 RENK VE KOLAY MODELLİ

954
Fare-didi-2-renk-bebek-uakali-Patik-22
Fare-didi-2-renk-bebek-uakali-Patik-22

2 tane beyaz ponponlu, iki renkli Fare dişi modelli kıvrılan bilekli Bot bebek patik kız ve erkek modeli. Gömlek yakalı bebek patiği yapımı.

Genelde çok boncuklu çok detaylı bebek patiklerinden Ziyade günlükte giydirilebilir, kolay anlatımı düzgün Bebek patik modelleri paylaşmaya gayret ediyorum.

buyuk-ponponlu-Kolay Patik
buyuk-ponponlu-Kolay Patik

Bu güzel model çalışmasını ÖRGÜ AŞKI kanalı kendi kanalında örgü sevenler için yayınlamış “Fare dişi modelli gömlek Yakalı bebek botu” adı ile model çalışılmış.

1 yaş bebeklere kadar uygun büyüklükte yapılan model 2 renk ile oluşuyor. Ponpon ve boyun kısmı beyaz, model haki yeşili bebe ipi ile örülmüş.

bebek-patigi-model-anlatimiiiii
bebek-patigi-model-anlatimiiiii

Katlamalı Beyaz bilek kısmı Ayrıca katlamalı bölüm olarak patik bittikten sonra yapılıyor. Yeşil renk ile yakalı bilek kısmı yapılmış.

Taban kısmından başlanan bot 4 kısımdan artırma ile yapılıyor. Tüm artırmalar tamamlandığında bitmiş patik Tabana aç 12 santim, 20 numara bebek ayak ölçüsü de yapılmış.

iki-sis-fare-disli-patikler-bott
iki-sis-fare-disli-patikler-bott

Büyütmek ya da küçültmek isteyen arkadaşlar ilmek sayısına 4 ilmek fazla ya da az yaparak modeli istediği boyda çalışabilirler.

Video: ÖRGÜ AŞKI

Fare Dişi Bebek Patik Videosu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz