Moda-Giyim BAYAN SANDALETLERİ PÜSKÜL İLE SÜSLEME TEKNİĞİ

BAYAN SANDALETLERİ PÜSKÜL İLE SÜSLEME TEKNİĞİ

498
sandalet-ayakkabı-puskul-sus-yapilisi

Bazen elimizdeki imkanları kullanarak sahip olduğumuz şeylerde büyük ve güzel değişiklikler yapabiliriz.Tıpkı Sade ve çok göz almayan Yazlık Sandaletleri biraz Deri ya da Süet ile şirin püsküller yapabiliriz.Resimli anlatımlı Bayan Ayakkabı Sandalet süsleme tekniği oldukça kolay görünüyor.

2016 Yılı Bayan Sandalet Modelleri oldukça şık ve modern.Bu yıl göz önünde olan Püsküllü ve Dolgu Topuklu Bayan Sandaletleri. Ancak daha sade tarzı olan hanımlar için Düz Parmak aralı Sandaletleri çok yakıştırıyorum. Son yıllarda Uzun ve Kısa Bayan Elbiselerinin altlarına Bayanlar Topuklu Stiletto tarzı Ayakkabılar giyilirdi.Ancak son Yıllarda bayanlar şıklıkları kadar rahatlarını da göz önünde bulunduruyorlar.

Bu sayfayı hazırlarken bir sonra ki sayfada size Yeni Sezon 2016 Bayan Sandalet modelleri ve fiyatlarını göstermek istiyorum. Ünlü bir markaya ait olan oldukça ucuz Kadın Sandaletleri oldukça ucuzlar.

Şimdi gelelim Püsküllü hafif topuklu Sandalet nasıl dekor edilir? ve değiştirilir görelim.Ancak öncesinde size bir kaç öneride bulunmak istiyorum. Ben Ayakkabının Püsküllerini Deri yerine Süet deri ile yapardım.Kahverengi Süet Püsküller Beyaz bayan Sandaletin de çok şık olurlar.

Mesela şöyle bir şeyde yapılır.Örnek olarak şu büyük renkli ahşap boncukları düşünelim. Her sırada 3-4 tane büyük renkli boncuklar en ucunda da minik bir Siyah boncuk,çok güzel olmaz mı?

Kadın Ayakkabıları arasında en tarzı olan Ayakkabı stilleri ve rahat kullanımı ile Sandaletler hem çocuklar hem yetişkinler tarafından çok kullanılıyor. Giyimine önem veren hanımların ilgisini çekeceğini düşündüğüm Çizgili Elbise Kombinleri Bayanlara Tarz giyinme hakkında güzel öneriler veriyor.

sandalet-ayakkabı-puskul-sus-yapilisi
sandalet-ayakkabı-puskul-sus-yapilisi

sandalet-ayakkabı-puskul-sus-yapilisi-2
Burada ince suni deri kullanılıyor.Ancak siz isterseniz Süet,Hakiki deri,Saten Kumaş,Büyük Ahşap Renkli Boncuklar ile de süsleyebilirsiniz.
sandalet-ayakkabı-puskul-sus-yapilisi-1
Çok şık değil mi?

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz