BASİT KUMAŞ ÇİÇEK YAPIMI


Dekorasyon, Hobi, Takı,Toka

Bir çok değişik kumaş kullanarak bu basit kolayca yapılan çiçek modelini yapabilirsiniz.Keçe,saten,kurdele,polar veya benzeri kumaşlar kullanarak yapacağınız bu çiçeği giysilerinize,evinizdeki perde ve örtülere dekor amaçlı,siyah tel toka takarak topuz modellerinizde ,kırlentlerinizde bir çok şekilde kullanabilirsiniz.Kullandığınız örtü vs yıkarken çiçeklerin zarar görmemesi için arkalarına ilgiçli iğne dikerseniz takıp çıkarılabilinir olması kullanım açısından kolaylık sağlar.

basit-kumas-cicek-yapimi

Resimdeki gibi her iki ucu sivri 5 adet kumaş parçası kesiniz.İkiye katlayın bir tarafı daha uzun olacak şekilde kıvırın her iki yana minik pileler vererek alt tarafını dikin.Bu işlemi 5 adet yaprak içinde yaptıktan sonra yaprakları altlarından dikerek birleştiriniz.

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “BASİT KUMAŞ ÇİÇEK YAPIMI”

  1. arkadaşlar bu siteye bakarsanız birçok fiyonk modeli göreceksiniz,hepsi birbirinden şahane ve birçok yerde kullanılabilecek kadarda uygun ölçülerde,ördüğünüz çantalara veya kız çocuklarının giyim eşyası,battaniye gibi ürünlerin süslemesinde kullanabilirsiniz bence :)) bir bakın derim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir