Menü Kapat

asansor-askili-bebek-yelek

ASANSÖR ASKILI BEBEK YELEĞİAsansör Modelli Bebek Yeleği adını Askıların dan Alan Model. Yaklaşık 1 yaşına Kadar Tarifi ve Yeni Doğan Bebek ile 2 yaş çocuklara kadar ilmek sayı önerileri.

Kartopu Baby One marka ip ve 3,5 numara Şiş ile inanılmaz kolay ama harika bir Şirin Yelek için modeli Annelere öneriyorum.

isil-balanban-asansor-yelegi
isil-balanban-asansor-yelegi

Yeni Doğuş Bebeklere yapacak olanlar için Işıl hanımın önerisi şöyle “Daha ince 330 m bebe ipleri Nako lüx minnoş ile minik oluyor” demiş.

orgu-asansor-bebek-yelek-modeli-yapilisi
orgu-asansor-bebek-yelek-modeli-yapilisi

2 Yaşlara kadar Bebek ve Çocuklara da “Önleri 5 arkayı 10 ilmek fazla yapın birazda uzatın” önerisinde bulunulmuş. Yelek Askılarına yapılan ilik evi ve süs düğmeler ile askılarını bebeğe göre ayarlayabiliyorsunuz.

asansor-yelek-videosu
asansor-yelek-videosu

Asansör Yeleği şişe 30 ilmek atılarak ön parçadan başlanır ve 35 çizgi haraşo yapılır. Kol kesimi için 2 ilmek örülür 2 ilmek atlatılır bu şekil de 5 çift örülerek kol kesimi yapılır.

asansor-yelek-yapilisi
asansor-yelek-yapilisi

Yeni başlayanlar için Kol oyuntusu yapılmadan örülüyor. Yeleğe önü için 5 Askı süsleri için de 2 düğme daha kullanılıyor.

orgu-tasarim-asansor-yelek
orgu-tasarim-asansor-yelek

Askılara Toplam da tane Yırtmaç yapılıyor. Her yırtmaç arası 4 sıra örerek 2 diş haraşo yapılıyor. Işıl Balaban Hanıma Örgü Tasarım Asansör Yeleği Tarifi için Çok Teşekkürler.

asansor-bebek-yelek-anlatimi
asansor-bebek-yelek-anlatimi

1 Comment

  1. Geri bildirim: TARİFİ OLAN 26 ADET ÖRGÜ BEBEK YELEKLERİ | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir