asansor-askili-bebek-yelek


ASANSÖR ASKILI BEBEK YELEĞİ


Bebek Örgüleri, El İşleri, Örgü Videoları, Yelek Örnekleri

Asansör Modelli Bebek Yeleği adını Askıların dan Alan Model. Yaklaşık 1 yaşına Kadar Tarifi ve Yeni Doğan Bebek ile 2 yaş çocuklara kadar ilmek sayı önerileri.

Kartopu Baby One marka ip ve 3,5 numara Şiş ile inanılmaz kolay ama harika bir Şirin Yelek için modeli Annelere öneriyorum.

isil-balanban-asansor-yelegi
isil-balanban-asansor-yelegi

Yeni Doğuş Bebeklere yapacak olanlar için Işıl hanımın önerisi şöyle “Daha ince 330 m bebe ipleri Nako lüx minnoş ile minik oluyor” demiş.

orgu-asansor-bebek-yelek-modeli-yapilisi
orgu-asansor-bebek-yelek-modeli-yapilisi

2 Yaşlara kadar Bebek ve Çocuklara da “Önleri 5 arkayı 10 ilmek fazla yapın birazda uzatın” önerisinde bulunulmuş. Yelek Askılarına yapılan ilik evi ve süs düğmeler ile askılarını bebeğe göre ayarlayabiliyorsunuz.

asansor-yelek-videosu
asansor-yelek-videosu

Asansör Yeleği şişe 30 ilmek atılarak ön parçadan başlanır ve 35 çizgi haraşo yapılır. Kol kesimi için 2 ilmek örülür 2 ilmek atlatılır bu şekil de 5 çift örülerek kol kesimi yapılır.

asansor-yelek-yapilisi
asansor-yelek-yapilisi

Yeni başlayanlar için Kol oyuntusu yapılmadan örülüyor. Yeleğe önü için 5 Askı süsleri için de 2 düğme daha kullanılıyor.

orgu-tasarim-asansor-yelek
orgu-tasarim-asansor-yelek

Askılara Toplam da tane Yırtmaç yapılıyor. Her yırtmaç arası 4 sıra örerek 2 diş haraşo yapılıyor. Işıl Balaban Hanıma Örgü Tasarım Asansör Yeleği Tarifi için Çok Teşekkürler.

asansor-bebek-yelek-anlatimi
asansor-bebek-yelek-anlatimi

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “ASANSÖR ASKILI BEBEK YELEĞİ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir