ara-ornekli-agac-dallari-orgu-modeli

ARA MODELLİ AĞAÇ DALLARI ÖRGÜ YAPILIŞI


El İşleri, Örgü Videoları, Yelek Örnekleri

Model anlatımlarından biraz da Anne Yelekleri,Hırkalar,Bereler ve Battaniyeler de kullanabileceğiniz Ara Örnekli Ağaç Dalları Örgü Modeli Tarifini gösterelim dedik.

Kahve Çekirdeği Ara modeli ile birlikte 1 motif için 21 ilmek ve katlarından hesaplanıyor.Örnek anlatımı da 1 motif üstünde gösteriliyor.

Yapacağınız Modeller için Örnek deseni arayışında olanlar bu güzel örneği değerlendirebilirler. Ara modeli Su yolu ya da başka ara modeli de olabilir.

Anne Yeleği Örgü Modelleri,Çocuk Hırkalar ve Battaniyeler gibi modelleri bu örnek ile örebilirsiniz.Benzer başka Örgü örnekleri daha görelim.

MAVİ RENKLİ 3D KELEBEKLİ TIĞ ÖRGÜ BAYAN PATİĞİ

Mavi Renkli 3D Kelebekli Tığ örgü Kadın Patik modelini de genelde Şiş Patikler yayımlıyorsunuz diyen Takipçilerim için öneriyorum.

SU YOLU ARA ÖRNEKLİ ÇAM AĞACI MOTİF TARİFİ

Yazının başında bahsettiğim diğer ara örneği bu Su Yolu Ara Örnekli Çam Modelin de kullanılmış.Modele bakıp Tarifi ile örnek çıkarabilirsiniz.

ŞİŞ ÖRGÜSÜ AJURLU KALPLER ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI

Şiş Örgüsü Ajurlu Kalpler Örgü örneğine arada gösterdikten sonra Diğer Yeni modelimize geçebiliriz.

sis-orgu-agac-dali-orgu-deseni-yapilisi
sis-orgu-agac-dali-orgu-deseni-yapilisi

Ağaç Dalları Ara örnekli modelimize şimdi başlayabiliriz.Alttaki videodan Anlatıma bakabilirsiniz.

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir