Tatil ANTALYA KAŞ CAN MOCAMP UCUZA KAMP TATİLİ

ANTALYA KAŞ CAN MOCAMP UCUZA KAMP TATİLİ

457
Antalya-kaş-kamp-alanı-tatil

Antalya Yakını Kamp Alanları-Çadır,Karavan,Taş oda ve Bungalov kiralama-Kamp alanında Uygun Fiyata Tatil İmkanı-3 Çocuk 2 Yetişkin için Uygun Tatil imkanı sağlayan Oteller araştırıp duruyorum.Çocuk Dostu olan ve Tatilde çocuklara Güvenlik,Doktor,Dadı ve Eğlence imkanı sunan Oteller ilk tercihim.Bizim gibi 5 kişilik geniş Aileler için Her şey dahil,Yarım Pansiyon,Oda ve Kahvaltı ya da Ultra Her Şey Dahil Otel bulmak neredeyse imkansız gibi.

3 Çocuk kabul eden Ekonomik Oteller de Tatil ve keyifli bir Yaz geçirmek isteyen Aileler için edindiğim bilgileri sizler ile de paylaşmak istedim.

Hotel,Otel ve Tam Pansiyon Fiyatları bu Yıl Yabancı Turistlerin az olmasına rağmen hiç ucuzlamak şöyle dursun  aksine dağa da pahalanmış.Ancak Uygun ücretle Tatil Merkezi bulabilirsem sizler ile Tatil köşesinde paylaşacağım

Öncelikle bir Vatandaş olarak bu Yıl Otellerin yabancı Turistlerden kaynaklanan azalmadan dolayı Yerli Turistleri çekmek için daha ucuz olacağını sanıyordum ancak yanılmışım. Biliyorum Otel çalışanları,giderleri ve masrafları çok oluyordur ancak Tatil Bütçesi az olan Orta kesime hitap eden Otel,Pansiyon,Kamp alanı,Karavan Kiralama gibi seçenekler de nedense bu yıl bir çok Tatil merkezinde geçen yıla oranla daha pahalı.

Özellikle Otel ve Hoteller de 2 çocuk seçeneğinin dışına çıkamadığımız için 3 çocuklu Tatil yapacak Aileler için çok fazla seçenek yok. Tam uygun Fiyatlara Tatil yapılacak bir Otel bulup Telefon ile arayıp bilgi almak istediğimde 3 Çocuklu odalar olmadığını ya da Çocuklar için ayrı bir Oda tutmamız gerektiğini söyledikleri zaman çok kızıyorum.

Açık alanda Yeşillikler içinde Kamp Alanları dikkatinizi çeker mi? bilmiyorum ancak bana çok cazip gelen ve daha önce hiç yapmadığımız Kamp,Karavan kiralama alanlarında Tatil nasıl yapılır? sıkı bir araştırma yaptım.Edindiğim bilgiler doğrultusunda Karavan Kiralama,Çadır Kiralama,Bungalov Ev Kiralama ve Taş Ev Kiralama hizmeti sunan Deniz kenarında olan Kamp alanlarını tanıtmak istiyorum.

İl olarak Antalyada ki Kamp alanı olan Denize çok yakın olan Can Mocamp Kamp alanını tanıtarak başlamak istiyorum.

Türkiye Kamp Yapma Alanları-camp Holiday

Can mocamp Kamp Alanı- Türkiye-Antalya-Kaş-Kamp Alanları

Can Mocamp Kamp alanı Ulaşım: Antalya Kaş ilçesine 15 dakikalık yürüyüş mesafesinde bulunup isteyenler için Kaş Otogarından dolmuş ile de gidiliyor.

Yiyecek: Kamp alanı içinde Restoran ve Bar hizmeti bulunmakla beraber yürüme mesafesinde olan marketlerden kendinizde alışveriş yapabiliyorsunuz. Ege mutfağını sevenler için Restoranda çeşitli yemekler sunulmaktadır.

Konaklama ve Ücretlendirme : İsteyenler Çadır kiralıyor isteyenler içinde Taş ev ve Bungalov ev kiralaması yapılıyor. İki kişi barındıran çadırlar 30 lira olmakla beraber Taş odalarda  kahvaltı dahil 2 kişi 130 lira,Bungalovlarda 2 kişi kahvaltı ile birlikte 90 lira.

Eğlence: Kamp alanında büyük bir Ateş çukuru,Açık hava sineması bulunmakta.Kamp alanındaki sinema da Akşamları Şezlonglarınıza uzanarak Açık hava da sinema izlemenin keyfine vara bilirsiniz. Canlı müzik ve çeşitli İçkiler bulunan Bar 24 saat hizmet vermekte olup civarda bir çok Tatil eğlencesi imkanları sunulmakta.

Tel ve AdresAdres : Andifli Mah. Bucak Denizi mevki No: 24, Kaş/Antalya–Telefon : 0 242 836 1541 – 0 537 545 6032

Can Mocamp Antalya Kaş Kamp Alanı Resim Galerisi

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz