Örgü Modelleri ANNELERİN DOKUDUĞU FİLE PAZAR ÇANTASI YAPIMI

ANNELERİN DOKUDUĞU FİLE PAZAR ÇANTASI YAPIMI

1569
El-dokumasi-file-pazar-cantasi-anlatimli
El-dokumasi-file-pazar-cantasi-anlatimli

Annelerin File Çanta Dokuduğu zamanları hatırlarsınız. Şimdi Aynı Sağlamlıkta ve Pratik File Çanta Dokuma tekniği ile Alışveriş ve Pazar da kullanmak için File Çanta Nası Yapılır? yeni bir Tarif göreceğiz.

Poşetler Paralı oluğu için sürekli Poşet Parası vermek istemeyen Çevre Kirliliğin de önemli rolü olan Poşetlerden kurtulmak için 1 kez yapacağınız Her zaman kullanabileceğiniz File Çanta yapmak için bu modele bakmalısınız.

Aramızda bu duruma çok kızan hatta Protesto edenler de var ancak bu gerekli olan bir Proje.Plastik ve Naylon Poşetler Yüzyıllar boyunca Doğa yok olmuyor ve çok büyük bir Kirliliğe neden oluyor.

dokuma-prtik-file-canta-yapmak
dokuma-prtik-file-canta-yapmak

Her ne kadar Para harcamak hoşumuza gitmiyor olsa da Bunun yapılması gerektiği gerçeğini her sağ duyulu Vatandaş biliyor.

200 GRAM BAMBU İPTEN PÜSKÜLLÜ FİLE ÇANTA TARİFİ

Bambu İpten File Püsküllü Çanta Modeli için bu modeli de önerim.

Daha önce de Değişik File Çanta Örgü Modelleri ve yapılışları yayımladım.Güzel,Kolay,Pratik ve Sağlam modeller gördüğüm de yayımlamaya da devam edeceğim.Nede olsa Artık her zaman bizler için gerekli olacak.

POŞET BAŞINA 25 KURUŞ ÖDEMEYİN KENDİ PAZAR FİLENİZİ YAPIN

Pazar Filesi Örme Tarifi için de bu model ilk paylaştığım model.Pratik ve kolay.

dokuma-prtik-file-canta-yapmak
dokuma-prtik-file-canta-yapmak

İp Aldemir cotton ince 250 Gr 300 m uzunluk tıg 3.5 no tığİpimiz Aldemir cotton ince 250 Gr 300 m uzunluk. Koton Makrome iplerden yapabilirsiniz.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz