ALTI EVA ÜSTÜ KEÇE TABANLI MOTİFLİ KADIN BABET

orgu-tabanli-motifli-babet-patik-tarifli
orgu-tabanli-motifli-babet-patik-tarifli

Hazır Eva-Keçe Tabanla yapılan Bayanlar için Motifli Babet Patik Yaz Kış kullanabilir Yapılışını Videolu Tarifi ile öğrenebilir ve Kolay Patiklerin devamına da bakabilirsiniz.

Babet Patiğin altı Eva içi Keçe olacak şekilde Hazır taban,Patik ipi ve 6 numara Tığ ile ilk Motiften yapılmaya başlanıyor.

kolay-babet-kadin-patigi-tarifi
kolay-babet-kadin-patigi-tarifi

Oval Motifin yapımına 7 zincir ile başlanır halka yapılır 2 zincir çekilir yuva içine Zincir ile birlikte toplam 10 tane 2 li trabzan yapılır.

4 zincir çekilir yine en baştaki büyük yuvanın içine uzatılarak 10 tane 2 li trabzan yapılır 3 zincir 10 trabzan yapılarak 2 tane yuva oluşur.

Bu Şekilde Oval motife başlanır ve açıklamaları videoda yapım aşamalı bir şekilde takip edebilirsiniz. 37-38 Numara Örgü Babet için diğer model burada.

Babet Patik Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*