AJURLU BÜZME ÖRGÜ MODELİ

ajurlu-buzmeler-orgu-modeli
ajurlu-buzmeler-orgu-modeli

Örgü Ajurlu Büzme Modeli Anlatımı Videosu ile yapılan Pamuklu iple örülen Hırkalar,Yelekler,Yazlık bluzlar Angora İple Kışlık Bayan Yelek ve Hırka Modelleri gibi Büyükler ve Küçükler için çeşitli Örgüler örebileceğiniz bir Model.

Haraşo modelli 3 Yaş Kapüşonlu Hırka Modeli istekleri üstüne yayınlanan Kışlık Bebek Ceketi nasıl yapılır? ve 6 Fıstıklı Oya Modeli de önceki gün yayınlanan modellerden seçtiklerim.

orgu-ajurlu-buzgu-tarifi
orgu-ajurlu-buzgu-tarifi

Örnek 7+5 ve kenarlar için 8 ilmek daha ilave edilerek hesaplanan örneği ilk sıra 1 ilmek örülmeden alınır 1 ilmek düz örülür ve 1 ilmek kesilerek başlanır.

Pembe renk ile yapılan daha ince ip ve 3 numara Şiş ile yapılmış. Örneğin daha belirgin olarak görüldüğü ince ipler ile Bayan Bluz,Tunik veya Yazlık Yelekler,Şallar örebilirsiniz.
Ajurlu Büzgü Tarifi

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*