Örgü Modelleri Bebek Örgüleri AJUR MODELİ PEMBE KIZ YELEK KURULUM VE YAPIMI

AJUR MODELİ PEMBE KIZ YELEK KURULUM VE YAPIMI

1822
2023-Ajurlu-pembe-yelek-videolu-45
2023-Ajurlu-pembe-yelek-videolu-45

Oldukça farklı Ajurlu modelli Örgü pembe bebek yeleği modeli hem model kurulumu hem de yelek yapımı videolu anlatımlı.

Çok kolay bebek yeleği yapılışı Yakadan başlamalı yakadan başlanan diğer modellerden daha farklı Tasarım bebek yelek modeli.

kiz-yelegi-ajurlu-pembe-orguden
kiz-yelegi-ajurlu-pembe-orguden

Bahar ve yaz mevsimleri için özellikle uygun bir model isterseniz siz farklı bir roba tekniğini uygulayarak Yelek gibi modellerde de uygulayabilirsiniz.

Alt tarafı örnekli ajurlu modellerde üst taraftaki robanın daha sakin daha sade bir model de yapılması daha şık ve daha zarif model ortaya çıkarmış.

2023-Ajurlu-mavi-yakadan-yelekler-54
2023-Ajurlu-mavi-yakadan-yelekler

Ters ve düz örgüler ile yapılan ajurlu yapılışı farklı bu model yazlık örgülerde bayan yelek, bayan bluz, örgü kadın hırkaları gibi çalışmalarda da rahatlıkla kullanılabilecek hem güzellikte hem kolaylıkla.

Burada Kız bebek yelek modeli olarak gösterildiği için pembe Alize Baby Best örgü ipi ile çalışılmış. Bu ip biraz kalın ve çok bir ip.

yakasindan-sade-roba-ajurlu-yelek-pembe
yakasindan-sade-roba-ajurlu-yelek-pembe

Yaka 75 ilmek olarak başlanıyor, roba ayrımında Önler için 14 ilmek, kollar için 9 ilmek, 21 ilmek arka, ikişer ilmekte beden aralarındaki roba artırmalarında uygulanıyor.

1 yaş bebek yelek modelinde kullanıldığınız ipin metrajı ve kalınlığına göre biraz daha büyük ya da küçük boyutlarda bir Yelek elde edebilirsiniz, Buna dikkat edelim.

iz-erkek-bebek-yelekler-orgu-sis-21
iz-erkek-bebek-yelekler-orgu-sis-21

Yaklaşık bir buçuk yumak ile yapılan Örgü pembe bebek yelek modeli yaka hazır model gibi farklı bir teknik ile başlamış.

Hem robadaki ajurlar hem modeldeki ajurlar ile çok uyumlu bir çalışması olmuş pembe olan model Alize baby best, beyaz renkli anlatımlı olan modelde yine Alize Baby Best örgü ile çalışılmış.

Video kaynak: KARDEŞ ÖRGÜLER

Kolay Ajurlu Pembe Yelek Yapımı-Örg Bebek Yelekleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz