anlatimli-bebe-patigi-model-videosu


ADIM ADIM TIĞ İŞİ ÇOCUK PATİK NASIL ÖRÜLÜR RESİMLİ ANLATIM


Amigurumi El İşleri, Bebek Örgüleri, El İşleri, Örgüler, Patikler, Tığ İşi

Adım, adım resimli açıklamalı önden bantlı Çocuk Patik örülüşü tığ ile el işi örmeye başlayanlar için kolaylık sağlayacaktır.

Tüm detayları ile Patiğin tabanının nasıl örüldüğü , nasıl taban dönüşü yapıldığı, patiğin tabanından yan tarafları örmeye nasıl geçiş yapılır? Resimli olarak öğrenebileceksiniz.

Görünümü ayakkabıya benzeyen önden bantlı Çocuk Patik Modeli ile çocuklarınızı kış soğuğundan ayaklarını koruyabileceksiniz. Kışın en çok gerekli olan sıcak tutan örgü giysilerden olan Patikler mutlaka her çocuğun dolabında bulunmalı.

anlatimli-bebe-patigi-model-videosu
anlatimli-bebe-patigi-model-videosu

Patik çeşitleri hem şiş hem tığ ile örülür. İnternet’te bir çok Anlatımlı Bebek Patikleri,Bayan Patikleri ve Çocuk Patik Örnekleri var.

Bizlerde sitemizde sizler için Resimli , Videolu Patik örme anlatımları paylaşmaya gayret ediyoruz. Sitemizdeki Örgüler Kategorisinden hepsini görebilirsiniz.

Adım ,adım öğretici Patik örneği kolay patik örmeniz de size kolaylık sağlayacaktır.

Not:Patik videosu eklenmiş sayfa güncellenmiştir:20:04:2017

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 thoughts to “ADIM ADIM TIĞ İŞİ ÇOCUK PATİK NASIL ÖRÜLÜR RESİMLİ ANLATIM”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir