AÇILAN FERMUARLARA ÇÖZÜM BULMANIN YÖNTEMİ


Moda-Giyim, Nasıl Yapılır

Kapanmayan kayan Fermuarlar için ne yapmalı?

Hani hepimizde vardır pantolon yada eteklerimizdeki fermuarların aşağı doğru kayma olayı. Genelde kot pantolonlar da olur fermuarı ne kadar çekerseniz çekin o fermuar olmadık yerde aşağı doğru kayar ve sizi madara eder:).

Ben yabancı bir bloku ziyaretim sırasında gördüğüm bu küçük ip ucunu sizlerle de paylaşmak istedim.Bahsettiğim sorunu benim gibi yaşayan arkadaşlara yardımcı olması umuduyla.

Eski kullanmadığınız bir anahtarlık halkasını kullanarak sizde bu sıkıntıdan resimdeki gibi kurtulabilirsiniz sürekli tişortunuzu yada kazağınızı aşağı doğru çekmekten çok daha pratik bir yöntem:)

pantolon-fermuari-kapama

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

16 thoughts to “AÇILAN FERMUARLARA ÇÖZÜM BULMANIN YÖNTEMİ”

  1. bayanların açılan fermuarlarıyla hiç bir sıkıntım yokta, benim için işe yaradı teşekkür

  2. Ben aynı şeyi ataçla yapmıştım. Tabi ataç’ı takıp çıkartması zor oluyor. Bu daha mantıklı ☺️

  3. bayıldım bayıldımmm yaaa :D :D :d birazdan deneyeceğim.kaç tane kot pantalonum var 2 tanesinde bu sıkıntıyı yaşıyorum hatta ve hatta giymiyorum bu yüzden ama bu yöntem çok harika :D

    1. Merhaba Masalperisi
      Seninle aynı durumdayız maalesef özellikle kot ve dar pantolonlar da bu sorunla çok karşılaşıyoruz. Günün ilk yorumu olan güzel yorumun için teşekkürler :) bu arada benim ortanca kızımın adı Masal :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir