El İşleri AÇIK ÖRGÜ 2021 KIRMIZI BEYAZ SÜSLÜ PATİK VİDEOLU

AÇIK ÖRGÜ 2021 KIRMIZI BEYAZ SÜSLÜ PATİK VİDEOLU

4145
Nazarca-2021-acik-orgu-beyaz-kirmizi-patik
Nazarca-2021-acik-orgu-beyaz-kirmizi-patik

2 şiş ince uzun Açık örgü alttan almalı ilmekli, şık kolay güzel ve çok güzel anlatımlı bir Kırmızı Beyaz Açık Örgü Bayan patik modeli çalışması. Örmek isteyen herkes yapabilirsin diye, Anlatımlı ve kolay patik modelleri.

En Çok Sevilen 2020 patik modellerinde açık örgü teknikli farklı Farklı patik modelleri tarifleri paylaşmıştık. Çok sevilen bu modeller yıl boyunca ayaklarınızı ısıttı ve süsledi.

alttan-ilmek-almali-acik-orgu-kadin-patigi
alttan-ilmek-almali-acik-orgu-kadin-patigi

Bugün Açık örgü tekniği ile Yine farklı bir tasarım olan Kırmızı ve krem renkli Kadın patik modeli çalışmasına sizler için paylaşıyorum.

bagcikli-ikissis-patik-anlatimli-seslli
bagcikli-ikissis-patik-anlatimli-seslli

Bu kış Anlatımlı kolay patik modelleri sayesinde hiçbir kimsenin ayaklarını üşütmeyecek, hem kolay, hem anlaşılır, hem anlatımı kaliteli patik modellerini sitemizde görebilirsiniz.

bayanlara-anltimli-2-renk-2-sis-patikler-3
bayanlara-anltimli-2-renk-2-sis-patikler-3

Yine Süreyya hanımın Patik modellerinden Taş duvar desenli patik modelinin yapılışını da mutlaka görmenizi öneriyorum. çok beğeneceğiniz çok şık bir çeyizlik patik modeli.

Şık 2 Şiş Patik Modeli

  • İki renk tamamı Haroşa örgü ile yapılan alt kısmından dikişli, arka topuk kısmı dikilen Babet görünümlü çok basit bir patik modeli.Önden bağcıklı patik şeklinde yapılan model de yine krem renkli bir zincir yapılıp üzerine hazır süsler ile dikilmiş.
  • 3 numara örgü şişi 2 renk krem ve kırmızı patik ipleri ile model 37-38 patik ölçüleri için 24 ilmek atılarak başlanıyor.
  • Renk geçişleri arasında alttan almalı ilmek tekniği uygulanarak gösterilen uzunlukta model hazırlanıyor. Arka topuk kısmı ve altı dikilerek küçük bir bağcık, şirin bir fiyonk ve süsle istediğiniz tarzda süsleyebilirsiniz.

Kaynaklar:Yazı nazarca.com-Videolu Anlatım Süreyya’nın Örgüleri Kanalına Bakabilirsiniz.

2 Şiş Kolay Patik Modeli Videoları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz