Dekorasyon A4 VE CAM KAVANOZLA BAHÇE DEKORU İÇİN MUMLUK

A4 VE CAM KAVANOZLA BAHÇE DEKORU İÇİN MUMLUK

349
kavonozdan-bace-aydınlatma-dekoratif-mum-fikri

Kavanozdan A4 kağıtlarıyla tealight mum- Cam kavanoz basit kağıt kesim Bahçe dekoru Mumluk

Cam kavanozlarınızı değerlendirebileceğiniz güzel bir proje dahaç A4 kağıtlarıyla sarmalanan mumluklar yandığında ne kadar güzel görünüyorlar. Evinizin bahçesinde Veranda ya da Terasınızda bu şekilde güzel bir Aydınlatma dekoru neden olmasın? Cam kavanozun içine koyacağınız Tealight mum rüzgardan sönmez bu şekilde.

Tabi isterseniz cam kavanozun üzerine akrilik boya ile renkli desenler yapıp o şekilde de uygulayabilirsiniz projenizi.  Yapımı oldukça kolay olan mumlu dekoratif aydınlatma için çok fazla malzeme de gerekmiyor. Cam kavanozlar, A4 kağıtları , tel ve Tealight mum. İsterseniz normal uzun mumda kullanabilirsiniz.

Daha önce paylaştığım Plastik kaşıklardan yaldızlı mumluk ilginizi çekebilir , Perde etek danteli dediğimiz dantelleri bardak ya da cam kavanozun çevresine sardığımızda mum yanınca ne kadar güzel göründüğünü burdan bakabilirsiniz Dantelli kavanozdan mumluk,  Farklı yine bahçe dekorasyonunda kullanılan Kavanozdan Mumluk projemizede burdan bakabilirsiniz. Daha fazlasını görme için site içi arama kutusuna mumluk yazmanız yeterli

kavonozdan-bace-aydınlatma-dekoratif-mum-fikri
kavonozdan-bace-aydınlatma-dekoratif-mum-fikri

kavonozdan-bace-aydınlatma-dekoratif-mum-fikri
Öncelikle kavanozunuzun çevresini mezure ile ölçün ona uygun A4kağıdı kesmelisiniz. Boy olarak aynı olmalı fakat biz A4 kağıdını cam kavanozun ağzından biraz altan yapıştıracağımız için istediğimiz bombeyi elde edeceğiz. Kağıtta diikine araları 1 santimlik kesikler yapın kağıdı üst ve alt taraftan 1 santim kadar kıvırınız.
kavonozdan-bace-aydınlatma-dekoratif-mum-fikri-3
Kavanozun ağzının az altından iz yerinden kağıtları sağlamca yapıştırınız bombe için ellerinizle kağıdı düenleyiniz.
kavonozdan-bace-aydınlatma-dekoratif-mum-fikri-4
Tel ile tam kağıdı yapıştırdığınız yerden bağlayınız bu tel asmak için kullanılacak boyunu ona göre ayarlayınız.
kavonozdan-bace-aydınlatma-dekoratif-mum-fikri-5
Evet sonuç çok şık ve dekoratif mumluk rüzgarda sönmez.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz