Örgü Modelleri 80 İLMEKLİ BİRİTLİ ŞİŞ PATİK BAYAN ÖRGÜ TARİFİ

80 İLMEKLİ BİRİTLİ ŞİŞ PATİK BAYAN ÖRGÜ TARİFİ

1526
80-ilmekli-biritli-orgu-sis-patik
80-ilmekli-biritli-orgu-sis-patik

Bilekten Bağlamalı Biritli  Açık Mavi Kahve Çekirdeği Modelli Bayan Patiği kemerli ve Düğmeli Açıklamalı Yapım aşamaları.Model detayları ile Patik örmek daha kolay.

Patikte birit ile boyun kısmından başlanarak 80 ilmek ile başlanıyor.Yan taraftan 56 ilmek veriliyor.Bilekten bant yapılışı da olduğu için çok ilmek atılmış.

80 ilmek ile başlanarak Patik birit yapılışın dan sonra 56 ilmek ile Kahve çekirdeği örneği ile devam ediliyor.37 numara Patiğin örnekli yeri bittiğinde 10 ilmek sağdan 10 ilmek soldan 10 ilmek taban için ayrılıyor.

biritli-orme-kahve-cekirdekli-kadin-patik
biritli-orme-kahve-cekirdekli-kadin-patik

Burun kısmından artırılarak 10 model boyunca üst tarafı yapılıyor.Oyası yapılıp Birit yan taraftan düğme ile dikiliyor.3 numara Patiklik şişler-Patik ipi-2 det düğme,iğne ve makas.İpler Kartopu flora 2 renk.

KIZ ÇOCUKLARINA BURGULU ETEKTEN BAŞLANAN HIRKA TAM ANLATIMLI

Sayfaya giren Annelere de önermek istediğim Burgulu Kız Çocuk Hırka Modeli var.Tam açıklamalı Tarifini görmek isterseniz buyrun model bu.

acik-mavi-kahve-cekirdegi-bayan-patik
acik-mavi-kahve-cekirdegi-bayan-patik

Örgü Aşkı kanalına bu güzel Patik Tarifi için çok teşekkürler.Daha fazla model için sayfa altına ve Patikler menüsüne bakabilirsiniz.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz