60 NUMARA DANTEL İPİNDEN ODA TAKIMI

60-numara-dantelle-oda-takimi
60-numara-dantelle-oda-takimi

60 Numara Dantel ipten 16 Motifli Dantel Peçeteler ile Oda,Vitrin takımları,Salon ve Yatak odası Dantel Takım Modelleri ve yapılışları için çok Kolay Dantel Tarifi.

Her sırada 4 motif toplam 16 tane Kare Motif ile Sehpa Danteli ya da Tepsi Dantel modeli olarak ta kullanabileceğiniz bu kare Motifler ile Masa Örtüsü Dantel de yapılır.

dantel-oda-takimi-60-numara-ipten
dantel-oda-takimi-60-numara-ipten

21 numara  Tığ ve 60 numara Dantel ip ile yapılan Danteli 9 zincirden başına dolamadan batın kapatın 4 zincir 2 defa dola yuvaya toplam 4 tane 2 li trabzan olduğunda birlikte çekilir kapatılır.

6 zincir çektikten sonra aynı en baştaki  yuvaya yine 4 tane birlikte çekilerek trabzan yapılır.Videolu anlatımda detaylar olduğu için örneğin başlama aşamasını bu kadar yazdım.

Az önceki modeli sizlere burada Yavru Halkalı Oya Yapılışı olarak sundum.Açıklamalı Danteller,Oyalar,Örgüler ve Tığ işleri için Menüye bakınız.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*