Skip to main content

11 thoughts to “lacivert-kolsuz-yazlik-sirin-orme-kiz-elbisesi”

  1. mhb siteniz çok güzel, sizi tebrik ediyorum. ..yanliz tarifini goremedim bu elbisenin. Teşekkürler

  2. Bundan ama kollu boyu kısa olmaz ayaklarında da olmasın çok güzeller var emeklerinize sağlık

  3. Bundan olsun kollu çùnkù önùmùz kış yaza var bebekler büyüyor boyu kısa olsun çokta ayaklarında da olsunda istemiyorum.emeklerinize sağlık çok güzeller

  4. merhabalar örgü elbiselerden örmek istiyorum kendi yaptığım örgüleri sizinle nasıl paylaşabilirim örgü elbise şartlarınızı öğrenebilirmiyim

    1. Çiğdem hanım sizin mail adresinizi Örgü elbiseleri ördürmek isteyen hanıma ulaştıracağım size mail ve buradan ulaşacaktır lütfen sayfayı takibe alın.

    2. Çiğdem hanım ben Dilek hanıma mail attım kendisi en kısa sürede bu sayfanın altına yazarak size ulaşacaktır. Ayrıca sitemize üye olarak kendi ördüğünüz el işlerinizi sitemden satabilmek için siteye üye olduktan sonra bana hangi üye adı ile üye olduğunuzu belirtikten sonra bende yazarlık panelinizi açarım. Sizde ürünlerinizi ekleyip satışa başlayabilir ya da bana nazarca facebook hesabından mesaj ile el işlerinizin bilgilerini,resimlerini ve fiyatlarını size nasıl ulaşabileeklerini yazarsanız sizin için ben bir sayfa açabilirim.

  5. Bu larcivert kurdeleli ve beraberinde beğendiğim elbiselerde var istediğim ördükcektimde ne zamanda örülûr hem nasıl irtibat kurabiliriz??beklicem.Tşkrlrr..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir