5 NUMARA ŞİŞ OYASI İNCİLİ YAZMA TARİFİ

5-numara-sisle-incili-yazma-oyasi
5-numara-sisle-incili-yazma-oyasi

5 Numaralı Şişle yapılan (Kaleme de olur) İncili Sıralı Yazma Oyası Tarifi ile kolaylık sağlayacak 2 renkli 2 sıra İnci Oyası yapılışı.

Kalın şişi olmayanlar bildiğimiz herhangi bir kalem ile yapabilirler.Üst sıra Oya için kullanılan Renk ile Tığ battı aynı renk ile yapılır.Ara oya için de Beyaz renk ile uyum  sağlanmış.

incili-5-numara-sis-oyasi
incili-5-numara-sis-oyasi

İncilerin daha ufak boncuklardan seçilmesi önerilmiş olup Oya yapımı için 21 numara Tığ kullanılmış.Bu modeli şişte ya da kalemde Oya modeli olarak yapabilirsiniz.

Zarif Oyalar Danteller için de buraya bakarsanız tam 80 Tane İğne Oyası ve Tığ Oyaları yanı sıra Havlu Dantelleri,Havlu kenarı İğne Oyası modelleri ve Tığ işi Dantel Tariflerini burada görebilirsiniz.

Ufak boy İnci boncuk yoksa modeli farklı Oya boncukları ve Oya Pulları ile de yapmanız mümkün.Çeyizlik Oyalarda bu yıl Çeyizlik Danteller de İnci kullanımı da çok fazla ve yakışıyor da.
5 Numara Şiş Oyası Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*