5 MOTİFLE YONCA BEBEK BATTANİYESİ YAPIMI

5-motiften-yonca-bebek-battaniyesi-yapisi
5-motiften-yonca-bebek-battaniyesi-yapisi

5 Motiften Yonca Bebek Battaniyesi Yapılışı-Bebek battaniyeleri ve Yatak Örtüleri için çok kullanılan Çeyizlik Örgü Örtülerin baş tacı Tığ işi Renkli Yonca Bebek Battaniyesi Resimli anlatımlı ve Türkçe Videolu yapılışı.

3-renkli-yonca-battaniye
3-renkli-yonca-battaniye

3 Renkli ve 2 Renkli Motifler ile yapılan Akıllı iple de kendinden Desenleri ile çok güzel olan bu Bebe Battaniyesi yapımı detaylıca gösterilmiştir.

Video izleyemeyenler için Yoncalı Bebek Battaniyesinin Resimli ve Şemalı Yapılışı gösterilen Resimlere de bakabilirsiniz.

Geçenlerde 70 Bebek Örgüsü bulunan Bebek Örgüleri sayfamız da Bu Battaniye Örneğini paylaşmış ve çok beğenilmişti.

Renkli iple yapılan Motifi için burada Hacimli Tığ İşi Motif yapılışı çalışmasına bakabilirsiniz. Battaniye yanına Çiçekli Yelek  modeli ile Şirin Çocuk Yeleği için burada ki Bebek Yelek Modeli yapılışına da bakabilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

3 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÜÇGEN ÇAMLI ÖRGÜ MODELİ YAPIMI | Nazarca.com
  2. ÖRGÜ PONPONLU DİLBER DUDAĞI MOTİF YAPIMI | Nazarca.com
  3. 2018 YAPRAKLI YENİ LİF ANLATIMI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*