2018-yaprakli-lif-modeli


2018 YAPRAKLI YENİ LİF ANLATIMI

El İşleri, Örgü Videoları, Örgüler, Tığ İşi

Yapraklı Yeni Lif Modeli 2018 Lif Örnekleri arasından seçilmiş olup Model 3 renk üzerine kurulu ve Türkçe anlatımlı Videolu Lif Yapılışı olarak buradan görebilirsiniz.

Son çıkan Yeni Çeyizlik Lifler için bu saya da daha onlarca,yüzlerce Lif Modelleri bulunuyor. Model Örgü Yonca Battaniye Modeli ve Yonca Lif Modelinin bir benzeri olmuş.Ancak ortaya çok Güzel Banyo Lifi çıkmış.

yaprakli-farkli-lif
yaprakli-farkli-lif

Kare Lif Modelleri isteyen hanımları da unutmadı ve Dün paylaştığım Köşeden Başlamalı Lif Modelini sizler için burada paylaştım.

Sehpa Lif  modeli olarak ta yazılmış ancak ben böyle bir ismi ilk defa duyduğum için daha çok Model adına uygun bir isim uygun buldum.

İp olarak 3 Renk Kristal Kartopu İp markaları Beyaz ve Mavi renkler tercih edilmiş. Lif Örmek için 2 numara Tığ kullanılmış ve 5 Yuvarlak motif ilk olarak hazırlanıyor. Toplamda 6 Motiften oluşuyor.
Yapraklı Yeni Lif Modeli Videosu

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 thoughts to “2018 YAPRAKLI YENİ LİF ANLATIMI”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir