5-12-yas-arasi-bere-modeli-yapimi-tarifi


5-12 YAŞ İÇİN BERE ÖRME AŞAMALARI İZLE


Bebek Örgüleri, El İşleri, Örgü Videoları

Tepesinden Büzmeli Berenin yapımın da Şiş ve Hasır Örgü Tekniği uygulanıyor. Her yaş ve Her cins için uygun olan model Boyunluk olarak ta kullanılır.

Sayfa içinde size bir örek ile göstereceğim üzeri açık olan İp ve Ponponlar ile büzülen Bere Boyunluk olarak ta kullanılıyor.

Bahsettiğim Berenin iki tarafı açık oluyor ve başınızdan boynunuza geçirerek Boyunluk ya da tepesini büzerek bere yaparak iki amaçla kullanabilirsiniz.

cocuklara-kolay-bere-orme-videosu-izle
cocuklara-kolay-bere-orme-videosu-izle

Hangi yaş için kullanılacaksa ilmek sayısını o kişinin baş genişlik ölçüsüne göre atmanız gerekiyor. Ölçüyü iple alarak sonra o genişlikte ilmek atabilirsiniz.

kolay-ornekli-cocuk-beresi-orme-asamasi
kolay-ornekli-cocuk-beresi-orme-asamasi

Ama Boyunluk olarak ta kullanacaksanız o zaman Lastiği ile bitiş noktası tepesi aynı model olmalı.Başınıza rahat geçirmeniz için.

Tarifi gösterilen Bere 5-12 yaş Çocuklar için. Kendiniz için yapmak isterseniz 10 ve katlarını hesaplayın. bu Bereden 10 ilmek daha fazla başlayın.

ponponlu-buzmeli-hasir-cocuk-beresi-modeli
ponponlu-buzmeli-hasir-cocuk-beresi-modeli

3,5 numara Şiş ile lastiğinden başlanılır. Lastik için farklı Fantezi Lastik örnekleri de öneririm.

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir