Örgü Modelleri Bebek Örgüleri 3 V 1 Y ÖRGÜ DEĞİŞİK DESENLİ ÖRNEKLİ MODEL

3 V 1 Y ÖRGÜ DEĞİŞİK DESENLİ ÖRNEKLİ MODEL

2138
Nazarca-3- V- 1- Y- orgü- modeli-yapimi
Nazarca-3- V- 1- Y- orgü- modeli-yapimi

3 V 1 Y Örgü modeli V desenlerin birleşiminden oluşan Y şeklindeki desen şeklinde yapılarak çok değişik bir örgü modeli ortaya çıkarılıyor. Abartısız ama şık anlatımı da güzel bir model arıyorsanız tıklayıp bu model izleyin.

Bu deseni Sevenlerin çok seveceğini düşündüm Çerçeveli baklava örgü modeli ismine buradan tıklayıp, yapılışına bakın. Çok güzel bir örgü modelini kaçırmadan tarifini İzleyin, çok güzel modeller ile sevdiklerinizi mutlu edin derim.

3- V- 1- Y- Örgü- modeli
3- V- 1- Y- Örgü- modeli

Bütün örgüler de kullanabileceğimiz çok kullanışlı örgü modellerini sevdiğinizi Biliyorum. Ben de Kanalım da ya da Sitem de paylaştığım modellerde hem kadın,erkek,bebek örgüleri ne de uygun modelleri seçerek sunmaya çalışıyorum.

3 V 1 Y Örgü modeli adındaki bu modelimiz atkı modellerinde de harika olur. hırkalarda da harika olur yeleklerde da harika olur tek renk ile çalışılan model hangi renk ile ölürse ölsün Gerçekten de çok güzel duruyor.

sisle-3- V- 1- Y- orgu- modeli
sisle-3- V- 1- Y- orgu- modeli

Modelin arka yüzü düz belirgin olmayan ama kötü de görünmeyen bir şekilde görünüyor. Şiş örgüsünde şal modelleri yapmak için örnek arayışında olanlara da dökümlü durabilecek bir modele yine Etol modelleri için önermeden geçemeyeceğim.

Nazarca-youtube-3- V- 1 -Y-sis-ornek
Nazarca-youtube-3- V- 1 -Y-sis-ornek

3 V 1 Y Örgü modeli 16 ilmek ve katlarından oluşmakta. Burada modelin anlatımında Biraz daha kalın bir örgü ip ve 4,5 numara yavruağzı renkli örgü modeli hazırlanmış. Kalın iplerle biraz daha belirgin ve biraz daha şık görünen bir desene sahip.

Acik-renkli-3- V- 1 -Y -orguler
Acik-renkli-3- V- 1 -Y -orguler

Tabii Sizler Dilediğiniz incelikte ya da kalınlıkta örgü ipleri ile bu modeli çeşitli örgüler için hazırlayıp kullanabilirsiniz. Bu modeli 16 ilmekle hesaplarken , son olarak 3 daha atın başlayın.

Kaynaklar:Makalesi nazarca.com-Videolu anlatım Nazarca Örgü Modelleri Kanalına Aittir.

V Desenle Başlayan Y Desenle Biten Örgü Yapımı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz