3 DÜĞMELİ ÖRGÜ BEBEK BOTU PATİK YAPIMI

3-dugmeli-orgu-bebek-bot-patik
3-dugmeli-orgu-bebek-bot-patik

Bilekleri uzun yandan 3 Düğmeli Örgü Bebek Botu Her ne kadar Erkek Bebek Patik yapılışı olarak önerilmiş olsa da Modeli Kız Bebek Örgü Bot olarak ta Videolu yapılışını izleyip örebiliriz.

Klasik Patiklere başlandığı gibi ilk olarak Siyah renk iple Botun tabanı örüldükten sonra modelin ipini değiştirip yanlardan örüp bitiriyor ve Düğmeler ile süslüyoruz.

orgu-bebek-botu-3-dugmeli-model
orgu-bebek-botu-3-dugmeli-model

Kız Bebek Bot Patikleri daha Şirin Örgüler,Boncuk ya da Çiçek Motifleri ile de süsleyebilirsiniz. Patikler özellikle de Bot Patik modelleri yaptığınız zaman daha kalın Tığlar ve ipler  ile yapabilirsiniz.

Bu Model için Kalın bir ip olan Patik İpi olarak ta çok kullanılan Himalaya ipi ve Tığ olarak 3 numara görünen ama 4-5 numara Tığ gibi gagalı bir Tığ kullanılmış.

Gagalı Şiş Patikler için evvelki gün yayınlanan Tunus Örgüsü ile Kolay Patik modeli yapılışına Bayan Patiği modeline de buradan bknz.
3 Düğmeli Bebek Bot Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*