Menü Kapat

2014 YILININ MODA RENGİ RADYANT ORKİDE NAZARCA RENKLERİNDE2014 yılının Moda Rengi Nedir biliyor musunuz? Radyant Orkide yani İngilizce adı ile Radiant Orchid. Global renk otoritesi Pantone Radiant Orchid 2014 yılının Moda rengi olarak seçti.

Radyant Orkide de ne renkmiş? dediğinizi duyar gibiyim. Aslında biz ona Lila ya da Mor tonları diyoruz.

Daha çok Lila rengi denilir. Fakat tam olarak hangi ton Lila renk? diye sorarsanız işte bu noktada Radyant Orkide rengi dediğimiz de tam olarak tonu vurgulamış bulunuyoruz.

Radyant Orkide giysiler,Radyant Orkide Ev Dekorasyonu ve Mobilyaları,Radyant Orkide Ojeler,Takılar ve Aksesuarlar.

Fuşya, mor ve pembe renklerinin bir kombinasyonu olan ve tonlarını taşıyan Radyant Orkide sanırım bu yıl Hem beyler hem Bayanlar tarafından günlük hayatta kullanılan renkler arasın da olacak.

Radyant Orkide-nazarca
Radyant Orkide-nazarca

Buradaki Dekorasyon da Radyant Orkide renginin tüm tonları kullanılmış.

Radyant Orkide-1
Radyant Orkide Ev Dekoru

Radyant Orkide Duvar Boyası evinizin tüm havasını değiştirip ferah ve şık bir hava katacaktır. Radyant Orkide Ev Aksesuarları Zarif bir renk olan Radyant Orkide rengini tüm zerafetiyle yansıtıyor.

Radyant Orkide-nazarcacom Mutfak
Radyant Orkide-nazarcacom Mutfak

Hangi kadın böyle güzel bir Mutfağa sahip olmak istemez ki? Gördüğümüz gibi Mor tonu olan Radyant Orkide Rengi heryerde ayrı bir hava yaratıyor.

Radyant Orkide Rengi Mutfak
Radyant Orkide Rengi Dekorasyon

Sanırım bu renk benide cezbetti. Çok Moda takip eden bir hanım olmamama rağmen beğendiğim şeylerin peşinden gitmeyi seviyorum.

Ne dersiniz? acaba diyorum Sitemiz nazarca.com uda yılın Moda Rengi Radyant Orkide Renklerinde mi yapsam? Eğer bu Postumu okuduysanız bir yorum yazmanızı çok isterim.

Valla ben dayanamadım bu yazımı Taslak olarak kaydettikten sonra nazarca.com temasını bu yılın Moda renkleriyle donattım. Umarım beğenmişsinizdir :)

Şimdi Dünya’da Moda olan renk Radyan Orkide rengi ile ilgili yazıma ve fikirlerime geri döneyim.

Yılın en Seksi rengi diye seçilen Radyant Orkide Evinizin Duvarlarında Duvar Kağıdı, Evinizi Dekore etmek istediğinizde Berjerler iniz den evinizdeki Perdelere kadar tercih edebileceğiniz bir renk.

Aslında Mor rengini seven herkesin çok seveceği bir renk olan Radyant Orkide mor ve pembe nüanslarının  uyumlu bir karışımıdır.

Her yıl bir rengi seçerek yılın Moda rengi olarak ilan eden Renk Otaritesi Pantone 2014 yılı için gerçekten çok yerinde bir seçim yaparak herkesin çok beğeneceği,seveceği ve bir çok alanda kullanmayı seçeceği bir renk belirlemiş.

Radyant Orkide
Radyant Orkide

İsmini Mor renginde olan özel bir Çiçek olan Orkide den alan Radyant Orkide üsteki resimde gördüğünüz gibi Mor ve Pembe rengin tüm tonlarından bir kolaj yaratmış adeta.

Radyant Orkide-nazarca-giyim-moda
Radyant Orkide-nazarca-giyim-moda

Gördüğünüz gibi tüm Dünya’da Radyant Orkide renginin esintilerini her şeyin üstünde görebiliyoruz. Yılın Moda rengi 2014 Giysi rengi Moda Rengi olarak ta tercih edilmiş.

Radyant Orkide Abiye Bayan Elbiseleri ve Radyant Orkide Spor Bayan giysilerinde de kullanılmış. Fakat gerçekten bu güzel rengin dokunduğu her şey ayrı bir güzel ayrı bir Afilli görünüyor.

Radyant Orkide-nazarcacom
Radyant Orkide-nazarcacom

2014 Yılı Yaz Ayları Moda Rengi Nedir? dediklerinde rahatlıkla Radyant Orkide diyebiliriz.

Radyant Orkide-moda-nazarca
Radyant Orkide-moda-nazarca

Radyant Orkide renginin tüm tonları cömertçe giysiler üzerinde kullanılmış.

Radyant Orkide-Takı
Radyant Orkide-Takı

Radyant Orkide Takılar,Mücevherler yine göz alıcı renkleriyle Bayanları cezbediyor.

Radyant Orkide-dugun-organizasyonu
Radyant Orkide-dugun-organizasyonu

Gördüğümüz üzere Radyan Orkide rengi Düğün Organizasyonlarında yine en çok tercih edilen renkler arasında.

Radyant Orkide-cicekler
Radyant Orkide-cicekler

Çiçek Satıcıları da bu Modayı yakından takip ediyor. Özel günleriniz de ve Sevdiklerinizi mutlu etmek için böyle güzel çiçekler den iyi Hediye mi olur?

Radyan Orkide
Radyan Orkide

Şöyle güzel bir Radyan Orkide renklerinden kolaj resimler ile yazımı noktalayayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir