cicekli-2li-takim-2018-lif-tarifi


2 PARÇALI TAKIM LİF YAPIMI VİDEOLARI


El İşleri, Örgü Videoları, Tığ İşi

2 Li Takım 2018 Lif Modeli Tarifleri videolu olan Lif Modelleri Uzun Lif ve Altıgen Takım Lif Modeli ile Tığ işi Açıklamalı Tarifleri  ile Çeyiz Lif Modeli isteyenlere önerilir.

Üzerine yapılan Tohumlu kat,kat Çiçekler ile oldukça güzel görünen Bu Lifi Değişik daha önce görülmemiş yeni Tasarlanmış Sabun Bezi Lifler için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

2018-takim-uzun-altigen-lif-modelleri
2018-takim-uzun-altigen-lif-modelleri

Aynı örneği ve Çiçekleri kullanarak isterseniz Takımı 3-4 parça şeklinde Büyük bir Takım yapabilirsiniz. 3. Parça Kare 4. Parça Lif modeli de Kese Şeklinde yapabilirsiniz.

Hovarda Lif Modeli adındaki bu güzel model için 4 renk iplik ile 7 numara Tığ kullanabiliyorsunuz.5 zincir ile Uzun saplı halkalı Lifin yapımına 4 zincir çekerek başlanıyor.

takim-lifi-altigen-cicekli-model
takim-lifi-altigen-cicekli-model

Nohutlu Petekler Örgü Modeli benden Şık ve  Gösterişli Örgüler isteyen hanımlar için önerdiğim benim de sevdiğim modellerden tarifi burada.

uzun-cicekli-takim-sabun-lifi-anlatimli
uzun-cicekli-takim-sabun-lifi-anlatimli

Takım Lif Örme Videosu

Altıgen Lif Videosu

Tohumlu Lif Çiçek Yapılışı

Lif Çiçeği

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir