El İşleri 2 PARÇALI GÜLLÜ TAKIM BANYO LİFLERİ

2 PARÇALI GÜLLÜ TAKIM BANYO LİFLERİ

522
2-parcali-kare-uzun-lif-modeli
2-parcali-kare-uzun-lif-modeli

Örgü Banyo Lifleri ve Takım 2 Parçalı Kare ve Uzun Güllü Lif süsleme kullanılan Açıklamalı Lif yapımı. Her 2 Parça Lif modeli de Videolu açıklaması var.Lif üzerine eklenen Yapraklı Güllerin de nasıl örüldüğü Tarifinde gösterilmekte.

Patikleri,Battaniyeleri,Kırlentleri ve Sabun Lifi Örgüleri süslemekte kullanabileceğiniz Örgü Tığ işi Gülün yapılışı sonuncu videoda gösteriliyor.

iki-parcali-gullu-kare-lif
iki-parcali-gullu-kare-lif

Uzun Yuvarlak parçalı görünen ancak Baklava dilimli bütün örülen ve yine Takı Lif Modeline uyumlu Güller ile süslenmiş Hamam Lif modeli de ilk videoda Lif Nasıl Örülür? sonuna kadar açıklamalı bir şekilde öğretiliyor.

Sevgili Ebrunun Tarifi olan Lifler 7 numara Lif tığı ve 3 renk lif iplerinden oluşuyor. Güllü Oval Lif modeli de bu güzel Lif Takım Örgüler kadar güzel bir Model daha isterseniz burada ki Oval örülen yine Güzel ve zarif bir Kibar Güller ile daha da güzel olan bir Çeyizlik Örgü Lif Tarifi.

uzun-baklava-dilimli-2-parcali-lif-takimi
uzun-baklava-dilimli-2-parcali-lif-takimi

Her Mevsim Şiş Örgüleri için Örnek önermemi isteye hanımlara Yapraklı Yollar Örgü Modeli olan Bayan ve Kız Çocuk Örgülerine çok yakışacağını düşündüğüm modeli de sayfamız da görebilirsiniz.

Kare Lif Anlatımı

Lif Gülleri Tarifi

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz