2 KATLI YILDIZ ŞEKLİNDE LİF MODELİ

2-parcali-yildiz-lif
2-parcali-yildiz-lif

Açıklamalı Banyo Lifleri için Bugün 2 Katlı Yıldız Şeklinde Banyo Lifi yapılışı ile Çeyizlik Lif Modelleri serimize Videolu Lif yapılışı ile devam ediyoruz.

2 Boy da örülen Yıldız Liflerin birleşimi sonrası ortaya Lif çiçeği fıstıklı lif kenarı yapılışı ile tamamlanan bu yılın çok meşhur Yıldız Lif Modellerinin değişik bir versiyonu.

2-katli-yildiz-yeni-lif-videosu
2-katli-yildiz-yeni-lif-videosu

2 tane Değişik renk Lif ipleri ile yapılan Banyo lifi için ilk olarak 5 numara Tığ ile göbekten başlanıyor. Yeni Sabun Lifi modeli olan Fiyonklu Saplı Lif Modeline de mutlaka bakın çok güzel.

7 zincirden yuva yapın 1 zincir çekin ilmeği uzatıp yuvanın içine fıstık yapın fıstığı kapatın 2 zincir 2. fıstığı yapın.Toplam bu şekilde 6 tane fıstık yapın aralarına da 2 zincir olsun.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ORTADA AÇMIŞ GÜLLÜ LİF MODELİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*