1 YAŞINDA ÖRGÜ BEBEK YELEĞİ TARİFİ TÜRKÇE VİDEOLU

yakadan-iki-renkli-yaprak-robali-1-yas-bebek-yelek
yakadan-iki-renkli-yaprak-robali-1-yas-bebek-yelek

İki renkli 1 yaşında Bebek Yeleği Kız Bebekler için Şiş ile yapılan Yakadan Robalı Yaprak Örnekli Örgü Çocuk Yeleği yapımı Baştan sona açıklamalı Türkçe videolu Örgü Yelek yapma dersi.

Şerife hanımın anlattığı ve detayları ile adım,adım Bebek Yeleği Yapılışı ile 1 ve 1,5 yaşındaki Kız Bebekler için yapılan Robalı Yelek.

Gri ve Pembe renkli kenarları lastik bölümleri Pembe renk ile diğer bölümler Gri renk ile yapılan Yelek için 3 numara şiş ve orta kalınlıkta 100 gram yumak harcanmış.

Örgü Tek seferde örülen Tek Parça Bebek Yeleği Yakadan yapılmaya başlanıyor ve Yapraklı örnek ile Roba kısmı

anlatimli-1-yas-bebek-yelegi-yapimi
anlatimli-1-yas-bebek-yelegi-yapimi

yapıldıktan sonra alt bölümleri örülüyor.

1 Yaşından Büyük Bebekler için Yelekler isteyenlere daha bir çok Bebek Yelek modeli ve Bebek yelekleri için örnekleri sitede görebilirsiniz.

Baştan Sona Anlatımlı Yelekler için diğer çalışmalardan bir kaç model daha göstermemi isterseniz burada Yakadan Yelek Örme modelli başka bir Bebek yeleği yapımını görebilirsiniz.

Bebek yeleğinin lastik olarak yapılan Yelek kenarları,yakası ve Etek uçları için isterseniz örgü bütününde Hanımeli Örgü Modelini burada ki gibi yapabilirsiniz.

Komşu Beğendi Örneği yine Bugün Yelekler için Örnekler olarak baştan sonuna Yelek örneği modeli diğer örgüer gibi Türkçe örgü dersi.

1-yas-orgu-bebek-yelek-yapimi
1-yas-orgu-bebek-yelek-yapimi
iki-renkli-yakadan-bebek-yelek
iki-renkli-yakadan-bebek-yelek
yakadan-yaprakli-ornekli-bebek-yelek
yakadan-yaprakli-ornekli-bebek-yelek

İki Renkli Yakadan Örülen Yaprak Robalı Kız Yelek Video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*