Örgü Modelleri Bebek Örgüleri 1 KALIN 3 İNCE İLMEK:YEPYENİ ÖRGÜ MODELİ

1 KALIN 3 İNCE İLMEK:YEPYENİ ÖRGÜ MODELİ

1531
1-kalin-3-ince-ilmekli-sis-orgu
1-kalin-3-ince-ilmekli-sis-orgu

Hangi renk? ile yaparsınız yapın muhteşem görünen Yepyeni örgü modeli. 1 kalın 3 ince ilmek şahane Yeni örgü deseniyle ne isterseniz örebilir, istediğiniz her modele bu Örneği kurabilirsiniz. Tarifini de sayfamızda izleyebilirsiniz.

kucuk-buyuk-uzun-ilmekli-orgu
kucuk-buyuk-uzun-ilmekli-orgu

Küçüklü Büyüklü İlmekler Örgüler Eminim siz de benim gibi modelin güzelliğine hayran kalacaksınız, hangi? ip ile ne? renk ip ile yapsanız karar veremeyecek siniz.

Her biri birbirinden güzel yeşilin farklı tonları, bu yılın modası tarçın rengi, fuşya Pembenin güzelliği, açık mavi, mor rengin cazibesi, Siyahın asaleti Karar Vermek Zor.

pembeyi-kiskandiran-mavi
pembeyi-kiskandiran-mavi

Cansel Hanım Gerçekten muhteşem bir örnek anlatmış, görür görmez hemen bu modeli Sizler ile paylaşmayı çok istedim. Tam bu yılın örneği diyebiliriz kolay, sade, şık ve güzel.

Hangi Renk İp İle Yeni Hangi Örgüleri Hazırlayalım?

Örgü Modellerinin ve Modelin muhteşemliği, renklerin güzelliği inanın insanı Şair yapar. Sizi bilmem ama ben modeli çok beğendim.

En güzel yanı modelin bu kadar güzel olup da bu kadar kolay olması. Hadi bakalım bu renkler ile neler? yapabiliriz? Bir göz atalım.

orman-yesili-ornek-modeli
orman-yesili-ornek-modeli

Bence bebek örgülerin de Kız Bebeklere bu renk çok yakışır. Örgü bebek Kazak ve Süveterleri için rengi ile de modeli ile de çok şık olmaz mı?

moru-kiskanan-fusya-rengi
moru-kiskanan-fusya-rengi

Bu renk için Moru kıskanan Fuşya pembe dedim, çünkü her iki renkten de biraz almış. Ben kesinlikle bu çılgın renk ile Örgü Salaş Bayan Boyunluk modeli hazırlardım.

cilgin-mavi-ornek-rengi
cilgin-mavi-ornek-rengi

Mavi olduğundan mı? bilinmez ama Erkek Bebek Yelek için hangi renk? derseniz Bu örnekte bu mavi derim. Birde Erkek bebek Bere ve Hırka Modelleri için düşünebiliriz. Model esnek ve çok uygun.

bakir-renkmi-tarcin-renklimi
bakir-renkmi-tarcin-renklimi

Kimi bu renge Tarçın renk kimi de benim gibi Bakır renk diyor. Kadın örgülerinde cesur ve Göz alıcı örgüler için ideal. Siyah Pantolon üzerine Salaş bir Kadın hırka ya da Örgü Dudak yaka Salas Bluz pek güzel olur.

yesile-kacan-sari-orgu
yesile-kacan-sari-orgu

Fosforlu yeşile kaçan Hardal sarı Bence kız bebek kadar erkek bebek Şapkaları için çok şirin ötesi olur. Tabi renklere aşık olanlara Kadın Bere Modelleri için harika olur, tabi bana göre:)

orgulerin-vazgecilmezmuhtesem-mor
orgulerin-vazgecilmezmuhtesem-mor

Mor renk sanki tüm renklerin en Asi rengi gibi, Tabi Kırmızıdan sonra. Örgü Kadın Yelekler, Bereler ve Hırkalar için tam olur.

yesil-rengin-en-cesuru
yesil-rengin-en-cesuru

Fosforlu Yeşilin özentisi ama daha bir güzeli bu Yeşil renk bu model ile en güzel Kazak olur. Kız Çocuk Örgülerinde eminim kızlar buna bayılır.

siyahin-son-rakibi-Fume-rengi
siyahin-son-rakibi-Fume-rengi

En sona en sevdiğim benim rengim Füme rengi bıraktım. Ne siyah ne Gri ikisinin ortasını bulmuş Hali. Anneler, Çocuklar ve Bebeklerden sonra Babaları unutmayanlar Yetişkin Erkek Kazak, Hırka, Süveter, Bere, Yelek aklınıza ne gelirse hepsine gider.

Video: canselin örgü dünyası

Küçüklü Büyüklü Uzun İlmekler Yeni Şiş Modelin Yapımı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz