TIĞ İŞİ ÇAPRAZ LİF NASIL ÖRÜLÜR RESİMLİ ANLATIMLITığ el işi ile ilgilenenlerin iyi bildiği Fıstık örneğinin nasıl Tığ İşi Çapraz Fıstık Nasıl Örülür Resimli Anlatımı.

Özellikle yeni başlayanlar için En iyi Lif Modeli örnekleri arasında olan yapılışı oldukça kolay Çapraz Fıstık

tig-isi-capraz-fistik-nasil-orulur

Lif Modeli.

Eğer bu örneği Lif örmek için baktıysanız size sitemde bulunan bir kaç güzel Lif Modeli örnekleri de göstermek istiyorum.

Bu sayfamızda sizler için netten derleme toplama en güzel Tam 66 Adet Lif Modeli sayfamızda aradığınız Lif Modelini bulabilirsiniz.

Acemiler İçin Fıstık Örnekli Çiçek Lif Öreneğinin yapılışı buradaki sayfada resimli açıklamalı olarak çok daha rahat öğrenebilirsiniz.

Resimli Anlatımlı Elbise Lif Örülüşü sayfamız da Emine hanımın ördüğü çok güzel Çeyizlik Lif Modeli olan Elbise Şeklinde Lif Modelleri arayanlar için adım,adım anlatımlı.

Tam 1010 Adet Lif Modeli olan Nazarca Lif Modelleri sayfamıza bakmadan geçmeyin.

Resimli Anlatımlı Fıstık Lif Örneği Örülüşü sizler için çok detaylı bir şekilde resimlendi ve anlatıldı.

Tığla örülen Farklı desende bir Çapraz Lif Örmeği

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

6 Comments on TIĞ İŞİ ÇAPRAZ LİF NASIL ÖRÜLÜR RESİMLİ ANLATIMLI

  1. Bu resim her yerde ama hr yerde olmasına rağmen gereksiz bari siteleri doldurmayın çok saçma düzgün bir şey paylaşamayacaksınız neden kouyorsunuz

    • Haklısınız Gül hanım çok gereksiz bir sayfa hazırlamışım.Nasıl örüldüğü tam anlaşılmayan 4-5 resim paylaşmışım.Normalde böyle özensiz sayfalar hazırlamam ancak bu içeriği paylaştığımda hangi vaziyetteydim ve neden böyle özensiz ve gereksiz bir sayfa hazırladım bilmiyorum.Ancak bu sayfaya biraz daha özen göstereceğim,yapıcı eleştiriniz için teşekkürler

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*