SAKSIDAN ÇOCUK ŞEKLİNDE ÇİM ÇOCUK YAPILIŞI

saksidan-cocuk-cim-adam-yapilisi

Plastik,Kremit ve Seramik saksıdan çim çocuk yapmayı hiç düşündünüzmü?.Resimlerini ve nasıl yapıldığını sizlerle paylaştığım çim çocuk evinizin dekorasyonu için çok şık duracağı gibi bu sevimli çim çocuka çocuklarınızda bayılacaklardır.Ufak ayrıntılarla çim çocuğu kız yada erkek yapabilirsiniz.Kızlar için başının köşesine bir kurdele yapıştırıp altınada etek yapıp bunu altaki saksıya yapıştırabilirsiniz.Fikri paylaşmak benden geliştirmek sizden:) Ben çok sevdim bu projeyi çok şirin değilmi?

saksidan-cocuk-cim-adam-yapilisi

Malzemeler:

Seramik veya plastik saksı,silikon yada tutkal,Akrilik boya,fırça,kalem,çiç toğumu,kordon ip (ince urgan),biraz kumaş.
   

öncelikle saksılarımızı altlarından birbirine iyice yapıştırınız.Önce kalemle çocuğun yüzünü ve giysilerini çizin sonra bunları Akrilik boya ile boyayarak şekillendiriniz. İnce urgan yada fitip ipinden kollarını yapıştırın.2 Adet ipin çevresine pantolon süsüverilmiş kumaş dikin ve bacakların gireceği saksının içine biraz alçı dökerek bu bacakları oraya yerleştirin,yada tutkalla yapıştırınız.

 
Üsteki saksıya biraz toprak ve çim toğumu yada ne ekmek isterseniz onu ekin.

saksı çocuklar

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. EVDE BALKONDA PATATES BİTKİSİ YETİŞTİRME TEKNİĞİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*