PORTUGUES BACKYARDİGANS OKUL ÖNCESİ ŞİRİN BOYAMA RESİMLERİ

Backyardigans-color-nazarca.com

Portekizde Çok sevilen aynı Türkiye’de nasıl Pepe ve Kayyu ufak çocuklar tarafından çok seviliyor aynı şekilde Backyardigans  Çizgi Filmi çok seviliyor.

Bende onların çizgi filmdeki sevimli karakterlerinin resimlerini sizlerle boyama sayfası olarak paylaşmak istedim. O kadar şirinlerki resimlerinde de göreceksiniz sürekli dans edip,şarkılar söyleyip oyunlar oynuyorlar. Resimleri siteme yüklerken dahi acaba bu resmi 2. defamı yüklüyorum diye beni şüpheye düşürdüler.

Yerinde duramayan afacanların çizgi filminide bir ara ekleyerek sizleri onlarla tanıştırırım. Hatta resimleri aldığım sayfada şöyle bir ifade kullanıyor. Diyorki ülkede çok sevilen Backyardigans’lar heryerdeler, kupalarda,yastıklarda,tişortlarda, giysilerde her yerde resimleri baskı şeklinde oyuncakları yok satıyor yakında Pulu‘da çıkarsa şaşırmam demiş :)

Kahramanlarımızn adları:  Pablo …… (mavi penguen), Tyrone (turuncu geyik), Tasha favori olduğunu (sarı Hippo), Uniqua (Uniqua renk pembe) ve Austin (Mor Kanguru)

Orjinal Makale

Português Pablo (o pingüim azul), Tyrone (o alce laranja), , Tasha (a hipopótamo amarela), Uniqua (a uniqua cor-de-rosa) e Austin (o canguru roxo), qual é o seu favorito? Backyardigans para recortar e colar

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*