İĞNE OYASI MOTİFLERİ MODELLERİ

iğne-oyası-yemeni-kenarları-modeli

İğne oyası motif ve çiçek modelleri,çeyiz işlemeleri için kullanabileceğiniz bir çok çeşit iğne oyası yapılışı.Bir Çok elişi türünü bilirim fakat iğne oyası yapmayı hiç denemedim. Fakat iğne oyası ile yapılan el işlerinide çeyize ve bayanlara çok yakıştırıyorum. Çok Zarif bir elişi.

iğne-oyası-yemeni-kenarları-modeli
About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

4 Comments on İĞNE OYASI MOTİFLERİ MODELLERİ

  1. Slm benim adım esengül Ben küçükken dediysem 15ozamanlarda iğne oyaları çokdeğerliydi birine yap dediğimizde karşılığında iki yazma isterlerdi onlarda Yazma işlemesini bilmezlerdi annem hiç işlemesini bilmezdi benim zoruma giderdi evlendim ilk kızımda 19yaşındaydım birgünkomşumun yaptığını gördüm bana öğretirmisin dedim öğretti ve yukarda bitane öğretmen öğrendiğimi gördü senyapamazsın dedi bendedi öğrenmeye çalıştım yapa madım senmi yapacan şükür öğrendim anneme işledim büssürü kardeşim çeyizinede yaptım 23şuan yaşım hala yaparım dışarıya yaparım insanın içinde geldimi zorlukları aşmaya çalışır

    • Aynen Esengül hanım. İnsan oğlu yapmak istediği her şeyi biraz emek,azim ve çaba ile yapabilir. Yeter ki İnsanlar buna inanarak yola çıksınlar aşamayacakları hiç bir engel yoktur. Azminizden dolayı sizi tebrik ederim.

  2. merhaba herşey çok güzel,bende 49 yaşında ilkokul mezunu ve ev hanımıyım hiç iğne oyası kursuna gitmedim çünkü benim engelli bir kızım var, ve ben sizin gibi iğne oyası yapan vidosunu da siteye koyan siz değerli hocalarımın sayesinde kursa gitmeden iğne oyası yapmayı öğrendim ,yemeni oyaları vede havlu kenerları yaptım çokta beğenildi <3 teşekkür ediyorum sizlere ALLAH razı olsun <3 :)

    • Sevgili Emine site sahibi olarak bu emek verilen video benim değil videodaki hanımdan Allah razı olsun

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*